Formularz zgłoszeniowy do bezpłatnego webinarium "Jak zbudować nowoczesną bibliotekę?", które poprowadzi Marcin Skrabka z Good Books w dniu 27.07.2021 r. o godz. 10:00.
Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapisania się na bezpłatne webinarium o "Jak zbudować nowoczesną bibliotekę?"

Ogłoszony przez Instytut Książki program "Infrastruktura bibliotek 2021-2025" to szansa na dofinansowanie projektu polegającego na budowie, przebudowie, rekonstrukcji, adaptacji lub modernizacji biblioteki.

Jak się do tego zabrać? Od czego zacząć? Jak mądrze zaplanować budowę lub przebudowę biblioteki? W jaki sposób zaprojektować usługi i wdrożyć nowe technologie? Na co zwrócić uwagę, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie?

Podczas webinarium podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem w projektowaniu innowacyjnych bibliotek. Poznasz konkretne przykłady wykorzystania narzędzi z zakresu service design (projektowania usług) i dowiesz się, jak zbadać, a następnie odpowiedzieć na potrzeby potencjalnych przyszłych użytkowników.

Webinarium jest bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona,.
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: szkolenia@goodbooks.pl.

Dane osobowe
1. Wypełniając formularz zgłaszający, Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
2. Administratorem Danych Osobowych jest Good Books Marcin Skrabka, ul. Komandorska 78A/1, 53-345 Wrocław. Inspektor Danych Osobowych Marcin Skrabka e-mail: marcin@goodbooks.pl.
3. Dane osobowe przetwarzane są na potrzeby komunikacji dotyczącej współpracy między Good Books a Zgłaszającym na podstawie Art.6 lit. e) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu Administratora, do czasu załatwienia sprawy, której komunikacja dotyczyła lub zostaną usunięte na prośby Osoby, której dane dotyczą.
4. Każda osoba ma prawo żądać od Administratora Danych Osobowych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz może wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, ma również prawo do przenoszenia swoich danych osobowych poprzez wysyłanie maila na adres goodbooks@goodbooks.pl. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo zgłosić skargę do PUODO, jeśli uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
Email *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy