Latvijas Pasākumu gada balva 2018
Pasākumus balvai var izvirzīt jebkura juridiska persona, kuras iesniegums atbilst kritērijiem un attiecas uz pasākumu, kas noticis noteiktā laika periodā (iepriekšējā kalendārajā gadā, t.i. no 2018. gada 1. janvāra līdz 2018. gada 31. decembrim) Latvijas teritorijā.
Pretendents ir atbildīgs par pasākuma iesniegšanas fakta saskaņošanu ar pasākuma pasūtītāju, ja pasūtītājs ir cita fiziska vai juridiska persona. Pasākumu pieteikumus “Pasākumu gada balvai” drīkst iesniegt tikai pasākumu rīkotāji (producenti).
Lai nodrošinātu balvas objektivitāti, jebkurš pasākums, kas pieteikts “Pasākumu gada balvai” nevar tikt iesniegts vairāk kā 2 (divās) nominācijās un katrs pasākumu rīkotājs nedrīkst iesniegt vairāk par 2 (diviem) saviem pasākumiem katrā nominācijā.

Pretendentiem, kas ir LaPPA biedri, iesniedzot pieteikumus, dalības maksa netiek piemērota.
Pretendenti, kas nav LaPPA biedri, par katru iesniedzamo pieteikumu maksā dalības maksu - 50 EUR (piecdesmit eiro, 00 centi) par vienu kategoriju.
Pieteikumus konkursam var iesniegt līdz 2019. gada 25. februāra plkst. 23:59.
Iesniegšanas termiņu var pagarināt līdz 01.03.2019. plkst. 23.59 par papildus maksu – 100 EUR (simts eiro, 00 centi) par vienu pieteikumu.

Iesniedzēja uzņēmuma nosaukums *
Kontaktpersona *
E-pasts *
Kontakttālrunis *
Vai piekrītat saņemt LaPPA jaunumus uz Jūsu norādīto e-pastu? *
Kategorija, kurā vēlaties pieteikt pasākumu *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of LTD Brivibas 40. - Terms of Service