WOMAN TALKS
Türkiye’nin İlham Veren Başarılı Kadınları, Kadınlar Günü’nde Düzenlenecek Olan WOMAN TALKS Konferansı’nda Üniversite Öğrencileriyle Buluşuyor!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, Askıda Ne Var ve Şişli Belediyesi iş birliğiyle düzenlenecek olan WOMAN TALKS, Türkiye’nin ilham veren başarılı kadınlarına ev sahipliği yapıyor. 700 koltuk kapasiteli Cemil Candaş Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan etkinliğe, Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversite öğrencileri ücretsiz olarak katılabiliyor.

Müzisyen Kalben, Storyteller Judith Liberman, Suriye’nin ilk Türkmen eski kadın Belediye Başkanı Miyedde Faki, Sosyal Yenilikçi Duygu Kayaman, WEPs İş Dünyası Sözcüsü Nur Ger, Seksolog Rayka Kumru, Regal Pazarlama Müdürü Evren Koç, Tat Genel Müdürü Arzu Arslan ve Adel Kalemcilik Genel Müdürü Evrim Hizaler’in de konuşmacı olarak katılacağı WOMAN TALKS’ta, gün boyu sürecek olan konferans oturumlarında başarı hikâyeleri üniversite öğrencileriyle paylaşılıyor.

Etkinlik boyunca katılımcılara sponsorların desteğiyle ücretsiz UBER yolculuğu, kitap, sinema bileti, hediye çeki, yemek gibi ürün ve hizmetler sunuluyor. Katılan herkese katılımcı sertifikası verilen WOMAN TALKS’un kayıtları hala devam ediyor.

Kayıt yaptırmak içinse üniversite öğrencisi olmak ve aşağıdaki kayıt formunu doldurmanız yeterli!

www.liderlerdentavsiyeler.com
Email address *
Adınız Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Üniversitenizin Adı *
Okuduğunuz Bölüm *
Üniversiteye Başladığınız Yıl *
Sınıfınız *
İngilizce Seviyeniz *
Doğum Tarihiniz *
MM
/
DD
/
YYYY
Üye olunan topluluk adı
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service