Реєстрація_підлітки_студенти
Вітаємо тебе у Благодійному Проекті з фінансової грамотності "Добробут Нації" та дякуємо за проявлений інтерес! Заповни, будь ласка, форму реєстрації для участі в іграх та, якщо тобі ще не виповнилося 18 років, просимо принести на першу чи найближчу гру заяву-згоду від батьків.

Запрошуємо брати участь в іграх підлітків віком від 12 років, а також студентів.
Групи на ігри формуються за віковою категорією та залежно від ігрового досвіду – новачки грають окремо; учасники, хто вже грав 2 і більше разів – збираються в окремі групи.

Трансформаційні ігри-тренінги на базі гри Cash-Flow розвивають важливі для реального життя навички. Ми впевнені, що завдяки проведенню та відвідуванню даних ігор рівень фінансової культури в нашій країні зросте, що неминуче вплине на добробут не лише окремого громадянина, а й України загалом!

Після заповнення форми з тобою зв'яжеться координатор і запросить до чатів, де анонсуються ігри.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім"я (учасника) *
Прізвище (учасника) *
Вік (скільки повних років) *
Назва учбового закладу *
Номер телефону (вайбер) *
Логін в телеграм (якщо є)
ПІБ одного з батьків *
Номер телефону одного з батьків *
Заява-згода від батьків (для осіб, які не досягли 18 років) *
Просимо одного з батьків (зазначеного в даній реєстраційній формі) написати від руки заяву-згоду на участь вашої дитини в іграх, згоду на обробку персональних даних (виключно в рамках Проекту з фінансової грамотності) та згоду на використання фото-відео матеріалів за участю вашої дитини в рамках Проекту - для реклами та популяризації Проекту "ДОБРОБУТ НАЦІЇ" у соціальних мережах. Зразок заяви є нижче.
ЗРАЗОК ЗАЯВИ-ЗГОДИ від БАТЬКІВ
Согласие для лиц, достигших 18 лет *
Під персональними даними мається на увазі: прізвище, ім'я, по-батькові, контактний номер телефону, адреса електронної пошти та логін у мережі "телеграм" та інші дані, необхідні для запрошення на ігри та заходи. Ми дотримуємось політики конфіденційності збору персональних даних та використовуємо цю інформацію виключно з метою реалізації Проекту з фінансової грамотності "ДОБРОБУТ НАЦІЇ" від ГО "Ротарі Клуб Київ Інтернешенел". Для направлення інформації про Проект, запрошення на ігри та навчання тощо. Ми не надсилаємо спам і не наполягаємо на участі в Проекті. Проект Благодійний та будь-яка участь у ньому – на добровільних засадах.
Згода на використання фото-відео контенту для осіб, які досягли 18 років *
Ідеї, пропозиції, коментарі
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy