Laiks randiņam (kungiem)

Esi noguris būt viens? Vēlies, lai ir otrs cilvēks ar kuru dalīties savos ikdienas piedzīvojumos, pārdzīvojumos un vienkārši būt līdzās? Tev nepatīk iepazīties internetā? Varbūt, esi mēģinājis, bet tas viss ir tik bezpersoniski? Iepazīšanās portāli un aplikācijas sola daudz, bet tik un tā nekas nesanāk? Tu esi iztērējis milzum daudz sava laika, naudas, pacietības un viss velti? Tev gribas mīlēt un būt mīlētam...

Ko Tu teiktu, ja mēs Tev piedāvātu lielisku iespēju, kādu Tu neatradīsi nekur citur - klātienē iepazīties ar sievieti, kura nākotnē varētu būt Tava dzīves partnere. Tu iegūtu sev tik dārgo laiku, jo par visu parūpētos mēs. Mēs ņemsim vērā Tavas vēlmes, piemeklējot atbilstošu partneri, izvērtējot arī dažādus papildus faktorus, kas var būtiski ietekmēt labu saderību. Kamēr būsi aizņemts ikdienas darbā, mēs atradīsim vispiemērotāko partneri Tavām prasībām. Mēs garantēsim pilnīgu konfidencialitāti. Neviena aplikācija vai portāls nevar aizvietot mūsu rūpīgi veikto atbilstības analīzi. Iespējams šis būtu Tavs ātrākais ceļš uz laimīgām attiecībām? 

Kā tas notiktu? 

Kā viens no veidiem -

1. Tiks piemeklēti saderīgi iespējamie partneri pēc astroloģiskā viedokļa un vēl vairākām niansēm. Tiks noorganizēts pasākums uz kuru ieradīsies rūpīgi izvēlēts nepieciešamais cilvēku skaits (gan dāmas, gan kungi), lai pasākums varētu notikt. Par pasākuma norisi un tajā veicamajām aktivitātēm parūpēsimies mēs. Pasākums varētu sākties sestdienā ap pusdienas laiku un beigties svētdienā ap pusdienas laiku. Tas notiktu kādā brīnišķīgā Latvijas viesu namā. Centīsimies visu noorganizēt gaumīgi.

Kas ietilpst pasākumā? 

Apmaksāts viesu nams ar divvietīgiem nr. (katrs nr. aprīkots ar ērtībām), noformētas telpas kopīgam pasākumam, radošās komandas nodrošinātas aktivitātes, t.sk. astrologa sagatavota astroloģiskā karte tieši Tev. Kā arī būsi paēdis.

Cits variants -

2. Pēc iespējamās saderības piemeklēšanas tiks noorganizēts individuāls randiņš un tad jau visa iniciatīva ir pašu rokās.

Radošās komandas kodols -

Iveta Skratiņa - Labklājības Studijas vadītāja, pedagoģijas un vadības maģistrs, mediators, sertificēta neirografikas speciāliste, pašiedvesmas trenere, meistarklašu vadītāja, Duokluba veselībai, izaugsmei, labklājībai dalībniece un organizatore 

Dace Saulenberga - sertificēts astrologs, Dienu enerģiju pētniece, enerģiju salicēja, Maiju kalendāra lasītāja

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vai Tu piedalītos? *
Ja Tu atbildēji ar "Jā" un "Varbūt" , kuru no variantiem Tu izvēlētos? *
Cik Tu būtu gatavs maksāt par noorganizētu divu dienu pasākumu? *
Tavs vārds *
Vecuma grupa *
No kuras vecuma grupas Tu vēlies savu partneri? *
Augums cm *
Partneres vēlamais augums *
Tavs esošais attiecību statuss? *
Kādas rakstura īpašības Tevī visvairāk novērtē Tavi draugi? *
Kādu sievieti Tu vēlies redzēt sev līdzās? Kādas rakstura īpašības sievietē novērtē visaugstāk? *
Kādas rakstura īpašības Tev nav pieņemamas?
*
Tavi hobiji? *
Kādu Tu saredzi savas partneres lomu Tavos hobijos? *
Ar ko ilgtermiņā būtu jārēķinās Tavai partnerei (piemēram miegā krāc utml.) *
Kāds ir Tavs dzimšanas datums, vieta un laiks (vēlams)? *
Kā ar Tevi var sazināties? Telefons vai e-pasts *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy