EDUKACINĖS PAMOKOS SU ,,TAURU"
Pažinkite žolės riedulį, tinklinį, stalo tenisą, beisbolą, regbį, rankinį ir badmintoną!

Vilniaus sporto mokykla ,,Tauras" ir Viešoji įstaiga ,,Sveikas miestas" kviečia Vilniaus miesto ugdymo įstaigas (mokyklas, gimnazijas, progimnazijas) ir jų auklėtinius (moksleivius) sudalyvauti edukacinėse sporto pamokose, kurių metu moksleiviai susipažins su sporto šakomis.
Projekto metu bus pristatomi: rankinis, beisbolas, regbis, žolės riedulys, tinklinis, stalo teniso, badmintonas. Tuo pačiu moksleiviai galės ugdyti darbo komandoje gebėjimus, sužinoti nuo ko reikia pradėti norint užsiimti norima sporto šaka, kaip saugiai sportuoti. Ieškosime ir talentų!!!
Kviečiame registruotis į edukacines pamokas, užpildant žemiau pateiktą formą!
Čia vaikai patirs ką reiškia veikti komandoje, laimėti ir pralaimėti ir aktyviai bei smagiai mokysis patirdami (programos trukmė nuo 45 min. iki 2,5 val priklausomai nuo dalyvių skaičiaus).
"Sveikas miestas" įsteigs ir smagius prizus - sporto inventorių Jūsų klasei (mokyklai).

Edukacinės pamokėlės (programa) organizuojama Vilniuje esančioms bendrojo lavinimo mokykloms. Edukacinių pamokas (mokymus) ir visą programą veda patyrę Vilniaus sporto mokyklos ,,Tauras" treneriai, žymus sportininkai.

Organizatorius Vilniaus sporto mokykla ,,Tauras” ir Viešoji įstaiga ,,Sveikas miestas"
Dėl išsamesnės informacijos kreiptis telefonu: +370 606 01735 (Klaidas Janeika), el.p.: info@smtauras.lt

Mokyklos pavadinimas *
Your answer
Dalyvaujančios mokyklos klasė *
Column 1
3 klasė
4 klasė
5 klasė
6 klasė
Klasės vadovo vardas, pavardė. *
Your answer
Klasės vadovo tel. *
Your answer
Klasės vadovo el.paštas *
Your answer
Pamokų vykdymo vieta *
Pasirinkite apsilankymo savaitę *
Pasirinkite apsilankymo savaitės dieną *
Pasirinkite programos trukmę *
Column 1
45 min. (1 pamoka)
90 min. (2 pamokos)
135 min. (3 pamokos)
Pasirinkite apsilankymo laiką *
Ar sutinkate, kad programa būtų filmuojama ir fotografuojama (video ir nuotraukų reportažai su programos dalyvių atvaizdu (-ais) būtų naudojami informacinėje sklaidoje viešojoje erdvėje ir projekto tiesioginės rinkodaros tikslais, skelbiama www.sveikasmiestas.lt ir www.smtauras.lt *
Required
Projekto taisyklės
Prašome dalyvius susipažinti su projekto taisyklėmis.

Renginio pagrindiniai uždaviniai – sudominti, įtraukti, supažindinti su įvairiomis sporto šakomis Vilniaus miesto (rajono) moksleivius (vaikus ir jaunimą), interaktyviai per sportą papasakoti apie sveiko gyvenimo būdo svarbą, skatinti atsisakyti žalingų įpročių, juos keičiant į sportą. Taip pat motyvuoti jaunimą sportuoti, judėti bei savo pavyzdžiu pademonstruoti, kad sveikas gyvenimo būdas yra madingas ir labai reikalingas.

Projektas yra skirtas parodyti mokyklinio amžiaus vaikams kas tai yra sportas, kaip jis atrodo grupėmis ir individualiai, kaip jis veikia jų sveikatą, požiūrį. Užsiėmimus jiems pravęs Vilniaus sporto mokyklos ,,Tauras" profesionalūs sporto treneriai, savo srities specialistai, žinomi šalies sportininkai.

Edukacinės pamokėlės ,,Pažink žolies riedulį, tinklinį, stalo tenisą, beisbolą, regbį ir badmintoną" yra viena iš 2018 metais įgyvendinamų kūno kultūros ir sporto plėtojimo, vaikų ir jaunimo socializacijos programų priemonių.

TAISYKLĖS (NUOSTATAI)

DALYVIO (-IŲ) SUTIKIMAS

1. Dalyvis (-iai) ar jo atstovas užsiregistravęs į edukacines pamokas patvirtina, kad perskaitė šiuos nuostatus, supranta juos, besąlygiškai pritaria jų turiniui ir pasižada juos vykdyti.

2. Registruodamasis dalyvis (-iai) ar jo atstovas patvirtina, kad žino, jog dalyvauja sporto ir aktyvaus laisvalaikio projekte, kuriame gali patirti sužalojimų, bei supranta dalyvavimo galimų pasekmių rizikos laipsnį sau ir savo privačiai nuosavybei.
3. Už nepilnamečius (iki 18 m. amžiaus) dalyvius, jų sveikatos išsaugojimą projekto (pamokų) metu, atsako jų globėjai (mokyklos, klasės atstovai, auklėtojai).
4. Dalyvio (-ių), jų atstovai patvirtina, kad jis ir jo vaikai ar globotiniai yra sveiki, ir nėra argumentuotų kvalifikuotų medicinos specialistų draudimų draudžiančių jiems dalyvauti projekto vyksiančiuose užsiėmimuose. Dalyvis (-iai), jų atstovai atsisako nuo bet kokių pretenzijų organizatoriams, susijusių su jo ir jo vaikų ar globotinių sveikatos ar gyvybės klausimais.
5. Dalyvis (-iai), jų atstovas pasižada, kad projekto metu vyksiančiuose užsiėmimuose (sporto pamokėlėse) jo ir jo vaikų/ globotinių elgesys nesukels pavojaus kitų dalyvių ir organizatorių sveikatai ir nuosavybei bei gamtinei aplinkai.
6. Dalyvis (-iai), jų atstovas prisiima pilną atsakomybę dėl galimų incidentų (įskaitant, bet neapsiribojant: griūvimai, traumas, susidūrimus su kitais dalyviais) bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimu projekte.
7. Dalyviai (-iai), jų atstovas dalyvaudami projekte sutinka, kad video ir nuotraukų reportažai su dalyvio (klasės, mokyklos narių) atvaizdu (-ais) būtų naudojami projekto informacinėje sklaidoje viešojoje erdvėje ir projekto tiesioginės rinkodaros tikslais.

__________________________________________________, ______________________
Mokyklos (klasės) atstovo vardas, pavardė Parašas

Su projekto taisyklėmis susipažinau ir sutinku *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms