Online registrace na únor 2021
Vyplňte nezávazný registrační formulář a zajistěte Vašemu dítěti místo v náborové skupině, která bude trénovat od února 2021 - Omezený počet míst! Všechny internetové registrace mají v náboru přednost před ostatními...

V případě dotazů: +420 775255935 nebo attfiskarate@gmail.com
Náborové skupiny - únor 2021
Dle aktuální situace: trénink může probíhat online / distančně ve skupině úplných začátečníků, noví členové mají přístup ke všem informacím a jedinečným podkladům pro trénink v domácích podmínkách (NAŠE CESTA V DOBĚ KRIZE...). Při online trénincích je velká pravděpodobnost, že se děti naučí základní pokyny, povely, techniky a postoje v krátkém čase - zkušenost z náboru září 2020 (v tělocvičně pak budeme pilovat naučené věci z online a opakovat a učit další věci). Jakmile to situace dovolí, ihned budeme trénovat v tělocvičnách tak jak je to běžné a jak jsme trénovali od roku 1992.
_______________________________________________________________
TĚLOCVIČNY, KDE TRÉNUJEME:
OSTRAVA-PORUBA, TĚLOCVIČNA ČKALOVOVA:
Sportovní přípravka 4-6 let / Olympijské karate pro děti a mládež 6-9, 10-14 let / Karate +14 let

OSTRAVA-HRABŮVKA, TĚLOCVIČNA PROVAZNICKÁ:
Sportovní přípravka 4-6 let / Olympijské karate pro děti a mládež 6-9, 10-14 let

BAŠKA (OKRES FRÝDEK-MÍSTEK):
Olympijské karate pro děti a mládež 6-9, 10-14 let
Co s sebou na první trénink?
Online: Na první lekce stačí dítěti dobrá nálada, triko, tepláky a pití. Člen obdrží informace a odkaz na online vysílání po zaslání zápisného 200,- Kč (v ceně je dárek a dva týdny tréninků online) na bankovní účet 28556/5500 s poznámkou - zápisné + jméno a příjmení.

Tělocvična: Na první lekci dítěti stačí dobrá nálada, triko, tepláky a pití (trénujeme na boso, děti ve skupině 4-6 let mohou mít sportovní obuv) a zákonný zástupce. Na začátku první lekce je u nových členů vybíráno tzv. zápisné ve výši 200,- Kč (v ceně je dárek a 2 tréninky na zkoušku, po kterých se hradí půlroční platba). Těšíme se na viděnou!
Informace k přihláškám
Informujeme, že potvrzení o přijetí Vaší registrace a další informace k organizaci tréninků obdržíte e-mailem nejpozději do 3 dnů od zaslání přihlášky. Děkujeme za pochopení, v případě komplikací volejte +420 775255935.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.