ثبت اطلاعات در موزیکانه

موزیکانه تلاش می‌کند تا اطلاعات موسیقی مربوط به سی سال اخیر را جمع‌آوری کند و تاکنون اطلاعات کامل بیش از ۳۱۰۰ آلبوم به همراه ۳۹۰۰۰ قطعه و ۷۷۰۰ هنرمند در موزیکانه ثبت شده است. چناچه اطلاعات و آثار مرتبط با شما درموزیکانه نمی‌باشد یا نیاز به اصلاح یا تکمیل دارد، می‌توانید آن را در جامع‌ترین بانک اطلاعات موسیقی ثبت کنید.

هنرمندانی که علاقه دارند اطلاعاتشان (بیوگرافی، عکس و آلبوم منتشرشده) در موزیکانه ثبت شود، فرم زیر را تکمیل کنند. لازم به توضیح است که درحال حاضر فقط امکان ثبت اطلاعات هنرمندانی (خواننده، آهنگ‌ساز، ترانه‌سرا و...) که آلبوم منتشرشده دارند، میسر است.

  اطلاعات شخصی

  اطلاعات شما برای استفاده در سایت خواهد بود و متعهد می‌شویم که از ایمیل و تلفن شما به عنوان تبلیغات استفاده نخواهد شد و در اختیار شخص سومی قرار نخواهد گرفت.
  This is a required question
  This is a required question
  آدرس ایمیل معتبر نیست.
  This is a required question
  This is a required question

  فعالیت‌‌ها

  This is a required question

  درخواست تکمیل، اضافه یا اصلاح اطلاعات

  درصورتیکه اطلاعات شما نیاز به اصلاح، تکیمل یا اضافه‌‌شدن دارد، آن را مشخص نموده و فایل آن را به آدرس info@musicaneh.ir ایمیل کنید. آلبوم‌هایی که باید اضافه شوند نیز به آدرس پستی ما به نشانی زیر ارسال شوند: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان فتحی شقاقی، بعد از چهارراه بیستون، پلاک ۸۳، شرکت هفت‌سین کالای ایرانیان، واحد موزیکانه
  بیوگرافی
  عکس
  آلبوم
  Please enter one response per row
  This is a required question