Survival Race 2020 - formularz medialny
Szukasz ciekawego tematu? Chcesz poczuć emocje i adrenalinę towarzyszące naszym zawodnikom w starciu ze spektakularnymi przeszkodami?

Przedstawiciele mediów zainteresowani otrzymaniem akredytacji prasowej na Survival Race 2020 we Wrocławiu (30-31 maja) oraz w Poznaniu (13-14 czerwca) proszeni są o wypełnienie poniższego formularza. Wstęp oraz przeprowadzenie relacji z wydarzenia, będzie możliwy jedynie po okazaniu identyfikatora przyznanego przez organizatora wydarzenia.

Zgłoszenia akredytacyjne przesłane za pośrednictwem formularza będą przyjmowane do 25.05.2020 dla Wrocławia oraz do 8.06.2020 dla Poznania. Zgłoszenia akredytacyjne złożone po tym terminie nie będą uwzględniane.

Uwaga! Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z otrzymaniem akredytacji medialnej - przyznawana jest ona na podstawie indywidualnych ustaleń współpracy. Prosimy oczekiwać na kontakt zwrotny.
Imię: *
Your answer
Nazwisko: *
Your answer
Numer telefonu: *
Your answer
Adres e-mail: *
Your answer
Nazwa ośrodka medialnego: *
Your answer
Adres strony internetowej: *
Your answer
Adres fanpage'a:
Your answer
Rodzaj wnioskowanej akredytacji: *
Required
Charakter proponowanej współpracy:
Ewentualny opis proponowanych działań i świadczeń promocyjnych na rzecz SR - wsparcie redakcyjne, zamieszczenie bannerów reklamowych, fotorelacja z wydarzenia i inne.
Your answer
Dodatkowe uwagi:
Your answer
Zgodna na przetwarzanie danych osobowych: *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy