Реєстрація на лекцію Андрія Рєпи «Любов двох монстрів: Ганна Арендт між Гайдеґером і Голокостом»
26 червня у Set відбудеться друга подія публічної програми у межах виставки Маріанн Холленштайн «Стан Людини» — лекція «Любов двох монстрів: Ганна Арендт між Гайдеґером і Голокостом» від філософа та критика Андрія Рєпи.

Виставка Маріанн Холленштайн «Стан Людини» надихається творами відомої мислительки Ганни Арендт та її листуванням із близькими їй людьми, зокрема філософом М. Гайдеґером. Це привід для нас поговорити про непрості стосунки та тісний зв'язок — особистий та ідейний — цих двох ключових для 20 століття «монстрів» — адже вони були більше, ніж просто люди — це насамперед дві дуже впливові та потужні філософські «машини війни», що надовго сформували для багатьох поколінь розуміння історії, політики, техніки і творчості, та й загалом сучасного світу, в якому ми живемо.

Заразом це захоплива історія чоловіка та жінки. Спершу вони були коханцями, потім ворогами, нарешті — після війни — друзями вже до самої смерті. Як же так сталося, що єврейка і свідок Голокосту, запекла критикиня «тоталітаризму» залишилася глибоко вірною та близькою нерозкаяному нацистському мислителю та членові НСДАП? Невже це банальне Love story на кшталт «красуня та чудовисько»? Виявляється, що ні — їхній зв'язок не випадковий. Щоб спробувати розплутати цей скандальний вузол, нам доведеться по-новому поглянути на ідейну еволюцію Ганни Арендт, ідеологічну основу нацизму й інтелектуальні витоки «банальності зла».

Чекаємо на вас у середу, 26 червня о 19:00 у Set, вул.Ярославів Вал, 14а.

Подія безкоштовна, вхід за попередньою реєстрацією:

Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
E-mail *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service