Školení na téma "Nařízení GDPR v praxi – rok poté" (29. května 2019) - registrační formulář
Vážené dámy, vážení pánové,

ve středu 29. května 2019 se v Brně (Velký zasedací sál, budova Nové radnice, Magistrát města Brna, Dominikánské nám. 1, Brno) uskuteční od 10:00 do 14:00 hodin školení na téma "Nařízení GDPR v praxi – rok poté". Akci pořádá Svaz měst a obcí České republiky ve spolupráci s Úřadem pro ochranu osobních údajů v rámci projektu Centra společných služeb (CSS). Školení je prioritně určeno pro pověřence pro ochranu osobních údajů zaměstnané v rámci projektu CSS. Vítáni jsou však i ostatní pověřenci obcí, měst, jimi zřizovaných škol a školských zařízení, ale i starostové, místostarostové a zaměstnanci obcí zabývající se ochranou osobních údajů. Právě pro jejich registraci slouží následující přihlašovací formulář.

Upozorňujeme však, že kapacita sálu je omezená. V případě úspěšné registrace Vám přijde během následujících dnů potvrzení na email uvedený v registračním formuláři. Vyplněním registračního formuláře tedy nevzniká nárok na úspěšnou registraci na školení.


Děkujeme Vám

za projektový tým CSS

Michal Dvořák

Projekt „Posilování administrativní kapacity obcí na bázi meziobecní spolupráce“,
Reg. č.: CZ.03.4.74/0.0/0.0/15_019/0003017.

Email address *
Přihlašovací formulář
Titul před jménem
Your answer
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Titul za jménem
Your answer
Obec/město/instituce *
Your answer
Funkce *
Your answer
Děkujeme Vám za registraci
V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na manažera odborného vzdělávání projektu CSS Michala Dvořáka, tel: +420773229749
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service