Gençlik Akran Menti Başvuru Formu
Adı Soyadı *
Your answer
E-posta Adresi *
Your answer
1. Cinsiyet *
2. Telefon numarası
Your answer
3. Yaş
Your answer
4. Eğitim Düzeyi
Konu (Lütfen konunuzu belirleyin ve eğitim görüyorsanız kaçıncı sınıfta olduğunuzu yazınız)
Your answer
8. Yaşıtınız bir gençlik akran mentörü ile eşleşmek sizin için ne kadar önemli? Lütfen 1-4 arası derecelendirin, 1 ‘hiç önemli değil’, 4 ise ‘çok önemli’ anlamındadır.
9. Sizinle aynı cinsiyetten bir gençlik akran mentörü ile çalışmak sizin için ne kadar önemlidir? Lütfen 1-4 arası derecelendirin, 1 ‘hiç önemli değil’, 4 ise ‘çok önemli’ anlamındadır.
10. Eğitim/çalıştığı iş kolu sizinkine benzeyen bir gençlik akran mentörüyle eşleştirilmeniz sizin için ne kadar önemlidir? Lütfen 1-4 arası derecelendirin, 1 ‘hiç önemli değil’, 4 ise ‘çok önemli’ anlamındadır.
11. İşiniz tam olarak sizinkiyle aynı olan bir gençlik akıl hocasıyla bağlantı kurmanız sizin için ne kadar önemli? Lütfen 1-4 arası derecelendirin, 1 ‘hiç önemli değil’, 4 ise ‘çok önemli’ anlamındadır.
12. Size hiç mentörlük yapıldı mı? Eğer cevabınız evet/hayır ise lütfen bizimle paylaşın.
Your answer
13. Bu proje hakkında nasıl bilgi sahibi oldunuz?
14. Kendini nasıl tanımlarsın:- Beceriler (becerilerinizin kısa ve açık bir özeti ile deneyimleriniz, gençlik akran mentörünüzle paylaşmak istediğiniz özel önem verdiğiniz uzmanlık alanlarınız)
Your answer
15. Kendini nasıl tanımlarsın: - Kişisel nitelikler
Your answer
16. Kendini nasıl tanımlarsın: - İlgiler (boş zamanınızda dahil gençlik akran mentörünüzle paylaşabileceğiniz özel ilgi alanlarınızı listeleyiniz)
Your answer
17. Kendini nasıl tanımlarsın: - Bir menti olarak bu eğitimden ne kazanmayı umuyorsunuz?
Your answer
18. Bir gençlik akran mentörü olarak eğitimden beklentileriniz ve tercihleriniz hakkında:16. Bir gençlik akran mentörü ile sizi eşleştirirken dikkate almamız gereken şeyler nelerdir?
Your answer
Bir menti için beklentileriniz ve tercihleriniz hakkında 19. Koordinatör olarak sizi bir menti ile eşleştirirken dikkate almamız gereken tercihleriniz nelerdir?
Your answer
20. Tecrübeleriniz ve gençlik akran mentörünün coğrafi/çevresel konumu ile ilgili sizi en iyi genç akran mentörü ile eşleştirmemize yardımcı olabilecek başka bir şey var mı?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms