Registreerumine koolitussarja "Õppiv lapsevanem" õpihommikutele Viimsi Huvikeskuses 20.09 kuni 6.12.2019.
Koolitussarja eesmärk on olla lapsevanematele toeks lapse arenemise ja kasvatamisega seotud teemadel. Soovitatav on osaleda koolitussarja kõigil või enamikul koolitustel, sest õpiteemad on üksteisega seotud ning moodustavad terviku. Õppimisvõimalusi pakutakse erinevate tegevuste kaudu ja õpihommikutel osalenud vanem tunneb end enesekindlamalt, tajub lapsi, maailma, teisi ja iseennast tõenäoliselt teistmoodi kui enne seda. Õppimine innustab teemasid ise sügavamalt edasi uurima ning katsetama. Osalema on oodatud lapseootel, titade, väike- ja kooliealiste laste (vana)vanemad – kõik, kes on inimese arengust, tervisest ja õppimisest huvitatud.

Koolitaja Kristi Arendi pädevus on mitmekülgne: andragoogika MA, täiskasvanute koolitaja, lapsekandmise nõustaja (Dresdendi Trageschule), imetamisnõustaja (SIETi liige), meta-tervise konsultant, suhtlemistreener. Õpingud jätkuvad pereteraapia suunal. Lapsevanemaid on ta nõustanud ja koolitanud 2006. aastast.

Õppimine on protsess, mis vajab aega ja harjutamist. Sellest lähtuvalt ja inimest, õppimist ning haridust väärtustades on koolitussarja hinnad järgmised (käibemaksu ei lisandu ja maksmine toimub ettemaksuarve alusel ülekandega):
* Osaledes vähemalt 5 õpihommikul: 29 eur/inimene/õpihommik, 39 eur/pere/õpihommik.
* Osaledes ühe kaupa üksikutel õpihommikutel: 39 eur/inimene/õpihommik, 49 eur /pere/õpihommik.
* Varasemalt koolitussarjas osalenutele: 25 eur/inimene/õpihommik, 29 eur/pere/õpihommik.

Koolitusgrupi suurus on kuni 12 inimest ja koolitus toimub minimaalselt 3 osaleja korral. Seega, palun levitage julgelt teavet ja tulge koos sõbra/sõbrannaga!

Tasu sisaldab õppimiseks sobivat keskkonda: ruumi ja teisi kaasõppijaid, põhjalikke materjale koju kaasa, ampsu, koolitaja töötasufondi, sh riiklikud maksud, transpordi-, reklaami- ja muud kulud. Pärast registreerumist saabub ettemaksearve Teie e-postkasti paari päeva jooksul.

! Koolituste toimumiskoht: Viimsi Huvikeskus, Nelgi tee 1, Viimsi, treeningruum 2.
! Koolitusele olete oodatud üksi ja koos lapsega või kogu perega. Koolituse ajal hoolitseb vanem lapse vajaduste eest.
! Koolitusel mitteosalemise korral raha ei tagastata, kuid osalejal on võimalus saada tagant järele koolitusmaterjalid või võimalus osaleda samal koolitusel teisel ajal teises kohas (kolmapäeviti kl 17.30-19.30 Holistika Instituudis, Endla tn 15).

Küsimuste korral: kristi.arendi@gmail.com, tel 521 9097.
Koolitussarja info Facebookis: http://bit.ly/2YWz3Q9
Viimsi Huvikeskuses, Nelgi tee 1, Viimsi kl 11-13 *
Required
Ees ja perenimi *
Your answer
Telefon *
Your answer
E-post *
Your answer
Lapse/laste vanus (ed) *
Your answer
Osalen üksi/mehe/naise/lapsega *
Your answer
Tulen kordama (kirjuta, milliseid teemasid ja millal ning kus varem osalesid)
Your answer
Soovin edaspidi infot koolituste kohta e-posti kaudu *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service