FORMULARZ INTENCJI MSZALNYCH
MSZE ŚWIĘTE INDYWIDUALNE
Zapraszamy do zamawiania przez internet intencji Mszy świętych. Każda intencja zostanie odprawiona przez naszego kapłana w Polsce, Niemczech lub w diecezji Afryki Centralnej.

MSZE GREGORIAŃSKIE
Msze św. gregoriańskie to według tradycji Kościoła 30 Mszy Świętych odprawionych w intencji jednej osoby zmarłej przez 30 kolejnych dni. Nazwa ta pochodzi do imienia papieża Grzegorza Wielkiego (+604), który na skutek prywatnego objawienia (podczas którego widział zmarłego zakonnika cierpiącego w czyśćcu), w taki sposób modlił się za zakonnika imieniem Justus. Modlitwa papieża okazała się skuteczna, a tradycja Mszy św. gregoriańskich utrwaliła się na stałe w Kościele. Wierni żywią nadzieję, że Bóg w swoim miłosierdziu przez wstawiennictwo św. Grzegorza uwolni zmarłego z kar czyśćca.

Msze Święte gregoriańskie odprawimy w najbliższym możliwym terminie. Nie wyznaczamy konkretnej kwoty ofiary, jaką należy złożyć na ten cel, prosimy jednak uwzględnić, że jest to 30 Mszy Świętych odprawianych przez 1 kapłana.

Uwagi:

Aby intencja została przekazana kapłanowi należy poprawnie wypełnić formularz, wysłać go do nas (przycisk WYŚLIJ).

Następnie skontaktujemy się w celu potwierdzenia zaproponowanego terminu lub ustalenia nowego terminu oraz poinformujemy o miejscu odprawienia Mszy św.

Nie wcześniej niż dopiero po naszym potwierdzeniu i wspólnym ustaleniu terminu będzie można przekazać ofiarę oraz wyślemy potwierdzenie przyjęcia intencji (w formularzu poniżej wybierz opcję w jaki sposób chcesz otrzymać to potwierdzenie - listownie i/lub emailowo itd.).
Wpłynięcie ofiary będzie traktowane jako potwierdzenie zamówienia. W przeciwnym przypadku rezerwacja będzie anulowana, a intencja włączona do Mszy świętej zbiorowej, odprawianej także w innych intencjach.

Jeżeli potrzebujesz podpowiedzi jak napisać intencje, zapraszamy do naszej strony

Szczęść Boże!

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms