Agrolesnictví - dotazník
Dobrý den,

děkuji Vám za vaši ochotu zúčastnit se výzkumu "Agrolesnictví - šance pro regionální rozvoj a udržitelnost venkovské krajiny". Ve výzkumu se zaměřujeme na názory a postoje zemědělců k výsadbě dřevin na zemědělských půdách a k zavádění agrolesnictví v ČR.

Aby bylo možné vyhodnotit zájem zemědělců o agrolesnické systémy a nastavit podmínky chystaného dotačního titulu MZe, připravili jsme jednoduchý dotazník, k jehož vyplnění si Vás dovolujeme požádat.

Dotazník se skládá z 5 sekcí a jeho vyplnění Vám zabere přibližně 10 minut. V následují části Vám stručně představíme agrolesnictví (lze přeskočit pokud je znáte), pak bychom se potřebovali dozvědět něco málo o Vašem hospodářství, o dřevinách na Vaší zemědělské půdě a nakonec o Vašich postojích k zavádění agrolesnictví.

Vaše účast v tomto výzkumu je dobrovolná. V dotazníku nezjišťujeme žádné citlivé nebo osobní údaje a výzkum je anonymní.

Vyplňte dotazník pouze jednou. Přečtěte si prosím pozorně každou otázku a odpovídejte pravdivě.

Děkujeme Vám za Váš čas a ochotu dotazník vyplnit. Pokud máte dodatečné otázky k tomuto výzkumu, anebo Vás zajímají výsledky tohoto výzkumu, napište na tuto emailovou adresu: lukas.kala@gmail.com.

Za spolupráci předem děkuje výzkumný tým agrolesnického projektu TAČR ÉTA (TL01000298).

S díky

Lukáš Kala
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy