Agrolesnictví - dotazník
Dobrý den,

děkuji Vám za vaši ochotu zúčastnit se výzkumu "Agrolesnictví - šance pro regionální rozvoj a udržitelnost venkovské krajiny". Ve výzkumu se zaměřujeme na názory a postoje zemědělců k výsadbě dřevin na zemědělských půdách a k zavádění agrolesnictví v ČR.

Aby bylo možné vyhodnotit zájem zemědělců o agrolesnické systémy a nastavit podmínky chystaného dotačního titulu MZe, připravili jsme jednoduchý dotazník, k jehož vyplnění si Vás dovolujeme požádat.

Dotazník se skládá z 5 sekcí a jeho vyplnění Vám zabere přibližně 10 minut. V následují části Vám stručně představíme agrolesnictví (lze přeskočit pokud je znáte), pak bychom se potřebovali dozvědět něco málo o Vašem hospodářství, o dřevinách na Vaší zemědělské půdě a nakonec o Vašich postojích k zavádění agrolesnictví.

Vaše účast v tomto výzkumu je dobrovolná. V dotazníku nezjišťujeme žádné citlivé nebo osobní údaje a výzkum je anonymní.

Vyplňte dotazník pouze jednou. Přečtěte si prosím pozorně každou otázku a odpovídejte pravdivě.

Děkujeme Vám za Váš čas a ochotu dotazník vyplnit. Pokud máte dodatečné otázky k tomuto výzkumu, anebo Vás zajímají výsledky tohoto výzkumu, napište na tuto emailovou adresu: lukas.kala@gmail.com.

Za spolupráci předem děkuje výzkumný tým agrolesnického projektu TAČR ÉTA (TL01000298).

S díky

Lukáš Kala
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy