Laisvės pikniko savanorio anketa
Kviečiame prisijungti prie laisvės pikniko savanorių komandos ir prisidėti prie renginio organizavimo rugpjūčio 25 d., Kauno Nemuno saloje.

„Laisvės piknikas“ – didžiausias nemokamas vasaros festivalis visai šeimai. Trečius metus iš eilės Laisvės piknikas kviečia vieningai susiburti visus Lietuvos piliečius bei Lietuvą lankančius svečius ir puikiai praleisti laiką rugpjūčio 25 dieną Kauno Nemuno saloje.

Laisvės pikniko idėja spontaniškai kilo 2016 metų gegužės pabaigoje po to, kai Andriui Tapinui buvo sutrukdyta surengti susitikimą su Kauno rajono bendruomene. Pirmasis Laisvės piknikas suorganizuotas vos per 17 dienų virto mases pritraukusiu renginiu. Pirmasis piknikas subūrė apie 10 000 žmonių, jame lankėsi žinomi Lietuvos atlikėjai, visuomenininkai bei Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

2016 metais Andriaus Tapino galvoje gimusi ir spontaniškai suorganizuota Laisvės pikniko idėja 2017 metais virto didžiuliu mases pritraukusiu renginiu Kauno Nemuno saloje, į kurį susirinko apie 20 000 žmonių.

„Laisvės piknike“ buvo įrengtos 5 diskusijų erdvės, kuriose neabejingi Lietuvos problemoms piliečiai diskutavo bei dalyvavo debatuose su politikais, ekonomistais, ekspertais bei kitais žinomais visuomenės veikėjais. Renginyje dalyvavo per 40 visuomeninių nevyriausybinių organizacijų, Laisvė TV komandos ir partnerių iniciatyvą į renginį buvo atvežta virš 200 žmonių iš daugiavaikių šeimų, prieš tūkstantinę minią antrus metus pasirodė ir Prezidentė, o visą renginį vainikavo koncertinė programa bei fejerverkai.

2018 metais jau tradiciniu tapęs Laisvės piknikas vėl kviečia susirinkti Kauno Nemuno saloje rugpjūčio 25 dieną. Pažadame, šiemet diskusijos bus dar aštresnės, dar stipresnės, nes opių ir aktualių klausimų tik daugėja. Artėjantys 2019 – rinkimų metai, korupcija, švietimas, emigracijos ir imigracijos problemos – visa tai bus paliesta. Laisvės piknikas yra vieta, kurioje kiekvienas turime suprasti „Valstybė esu aš“ ir prisidėti prie jos gerovės skatinimo. Pramogų netrūks nei mažiems, nei dideliems – atrakcionai, įvairiausias spektras organizacijų, muzikinė programa bei „Laikykitės ten“ sezono trečiojo sezono atidarymas bei naujų „Laisvės TV“ laidų bei veidų pristatymas.

Savanorių atranka vyks iki liepos 26 dienos.

#LaisvėsPiknikas2018 #ValstybėEsuAš

Daugiau informacijos apie renginį: facebook.com/events/1373809399383703/

Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
El. pašto adresas *
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
Miestas *
Your answer
Lytis *
Gimimo data *
MM
/
DD
/
YYYY
Išsilavinimas / veiklos sritis *
Your answer
Kokias kalbas moki? *
Your answer
Ar turi vairuotoją pažymėjimą? *
Kokia Tavo savanorystės patirtis? *
Your answer
Ko tikiesi iš Laisvės pikniko? *
Your answer
Nurodyk keletą socialinių tinklų adresų, kurie leistų geriau su Tavim susipažinti: *
Your answer
Ar galėsi padėti renginio paruošimo veiklose Vilniuje rugpjūčio 1-24 dienomis? *
Ar galėsi padėti renginio pasiruošimo veiklose Kaune rugpjūčio 23-24 dienomis? *
Rugpjūčio 25 dieną, renginio metu, gali savanoriauti: *
Required
Ar galėsi padėti renginio erdvių tvarkymo veiklose Kaune rugpjūčio 26 dieną nuo 10 valandos ryto? *
Pažymėk kelias veiklos sritis, kuriose norėtum savanoriauti renginio metu: *
Required
Tavo marškinėlių dydis: *
Specialūs poreikiai:
Your answer
Parašyk paskutinį matytą filmą, kuris Tave įkvėpė naujoms idėjoms ir kodėl.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms