Poďte predávať na Dobrý trh na Jakubáku!
Dobrý trh na Jakubáku je náš obľúbený jarný trh, ktorý sa venuje lokálnym producentom a remeselníkom, inovatívnym produktom a nápadom podporujúcim Zero Waste životný štýl, cirkulárnu ekonomiku a komunitný rozvoj.

Chceli by ste predstaviť svoje produkty alebo služby na Dobrom trhu na Jakubáku, ktorý sa uskutoční 25.4.2020? Vyplňte túto prihlášku a venujte pozornosť aj kritériám výberu:

• Predajci potravinových produktov
Uprednostňujeme lokálnych a regionálnych roľníkov a výrobcov potravín, ktorí pracujú s ohľadom na životné prostredie, tradície, krajinu, hospodárske zvieratá a miesto, v ktorom pôsobia. V prípade potravín, ktoré nie je na území SR možné vypestovať/vyrobiť, prihliadame na farmársky pôvod, remeselnú výrobu (BIO a Fair Trade) a na priame vzťahy dovozcov z producentami.

• Predajci doplnkového sortimentu
Uprednostňujeme lokálnych a regionálnych výrobcov, ktorí používajú materiály, nezaťažujúce životné prostredie. Zaujíma nás, odkiaľ pochádzajú vaše materiály a spôsob výroby. Vítame originálne produkty, knihy (malé knižné vydavateľstvá), dizajn, starožitnosti a doplnkový tovar súvisiaci s potravinami alebo so zdravým, ekologickým a pomalým životným štýlom. Riadime sa heslom: Ten, kto vyrába, aj predáva.

Podmienkou účasti na Dobrom trhu je snaha o znižovanie odpadu. Ak používate na svoj tovar obaly, dbajte na to, aby boli kompostovateľné (certifikované) alebo sa obaly snažte minimalizovať.

Podmienkou účasti na Dobrom trhu je zapojenie sa do systému vratných pohárov.

Svoje prihlášky a všetky požadované prílohy vyplňte najneskôr do 24.2.2020. Potrebné prílohy nájdete na webstránke http://dobrytrh.sk/prihlaska/ Prílohy je potrebné zaslať aj v prípade, že ste sa už Dobrého trhu v minulosti zúčastnili, najneskôr do 48h od zaslania prihlášky. Organizátori budú každého záujemcu, ktorý splnil podmienky predaja, kontaktovať najneskôr do 9.3. 2020.

V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte na prihlaska@dobrytrh.sk alebo na tel. čísle 0908 170 844.


Email address *
Meno a priezvisko predajcu/Názov spoločnosti (prosím zadávajte údaje presne tak,ako to máte v obchodnom registry - dodržiavajte veľké a malé písmená pri názvoch) *
Your answer
Názov Vašej značky či prevádzky *
Your answer
Región, z ktorého pochádzate: *
Definujte váš hlavný produkt *
Krátky popis Vás a Vášho produktu alebo aktivít (max 400 znakov) *
Ak ste obchodník, pridajte stručný popis dodávateľa predávaného tovaru – nie názov firmy, ale prostredie, z ktorého pochádza, popis výrobcu a filozofie, s ktorou sa obchodne stotožňujete. Prečo dovážate práve tento tovar?
Your answer
Webová stránka alebo link kde nájdeme viac informácií o Vás *
Your answer
Kontaktná osoba (s touto osobou budeme komunikovať) *
Your answer
Telefónny kontakt *
Your answer
Trvalý pobyt/Sídlo spoločnosti (podľa PLATNÝCH fakturačných údajov) *
Your answer
Mesto/ Obec *
Your answer
IČO *
(fyzická osoba zadá dátum narodenia)
Your answer
DIČ *
(ak nemáte, napíšte 4 nuly)
Your answer
IČ DPH *
(ak nemáte, napíšte 4 nuly)
Your answer
Daňový kód VRP alebo e-kasy *
(ak nemáte, napíšte 4 nuly)
Your answer
Účasť na Dobrom trhu je podmienená používaním kompostovateľného riadu a baliaceho materiálu. Pri kúpe riadov prosím dbajte na správnu certifikáciu. *
V našej cenovej politike sme zaviedli poplatok za poskytovanie služieb na trhovom mieste, produkčné a administratívne práce spojené so zabezpečením predajného miesta, ako zabratie a zaujatie verejného priestranstva, miestna daň, dopravný projekt, účtovníctvo a iné, vo výške 25 eur. *
Uveďte požadovanú predajnú šírku (v poplatku je zahrnutá produkcia podujatia, asistencia na mieste, bezpečnosť, zdravotná a požiarna ochrana, upratovanie, odpadový management a iné) *
Uveďte požadovanú predajnú hĺbku (v cene nájmu) *
Chcem si prenajať stánok *
Využite možnosť prenájmu stánku od Dobrého trhu. Rozmery sú 2x1 m, stánky majú striešku a budú pre vás k dispozícii už postavené ráno. Za požičanie stánku vyberáme zálohu 50 eur v hotovosti (prosím pripravte si peniaze vopred). Po odovzdaní stánku v 100% stave vám bude záloha vrátená, škody zaúčtujeme.
Captionless Image
Potrebujem prípojku na elektrinu (prosím vopred zvážte, či naozaj potrebujete elektrinu, nebude možné ju doobjednať pred Dobrým trhom) *
Odber elektrickej energie (poplatok za 1kW je 7 Eur) *
Fyzická osoba
Uvedené dokumenty vypíšte a zašlite do dvoch dní od prihlásenia na mail prihlaska@dobrytrh.sk (vzory si môžete stiahnuť na http://dobrytrh.sk/prihlaska/ )
Právnická osoba ( spadá sem aj FO,ktorá má registračnú pokladňu,teda je oprávnená na podnikanie)
Uvedené dokumenty vypíšte a zašlite do dvoch dní od prihlásenia na mail prihlaska@dobrytrh.sk (vzory si môžete stiahnuť na http://dobrytrh.sk/prihlaska/ )
Zodpovednosť v nakladaní s odpadom
Je nám to ľúto, ale musíme vás upozorniť, že napriek našej snahe o dodržiavanie Zero Waste štandardu, tvoria predajci väčšinu nášho komunálneho odpadu. Poďme to spolu zmeniť! Návštevníci Dobrého trhu sú už disciplinovaní, vyprodukujú len 5,5% zmesového odpadu, u predajcov to však zďaleka neplatí. Tento trend sa, bohužiaľ, nezlepšuje. V praxi mnohí z vás zabúdajú alebo nestíhajú v stánku triediť odpad alebo sa pri rýchlom balení po skončení trhu na triedenie jednoducho vykašľú. Radi by sme túto situáciu zlepšili, a preto sme sa okrem kontrol nakladania s odpadom v stánkoch rozhodli poskytnúť vám poradenstvo v separovaní odpadu. V prípade potreby nás kontaktujte. Ak máte sami nápad, ako by sme vám mohli separovanie uľahčiť alebo máte návrh pre iných predajcov neváhajte sa s nami podeliť aj priamo tu:
Your answer
Máme vratné poháre!
Na Dobrom trhu funguje systém zálohovaných pohárov, pri ktorom potrebujeme vašu spoluprácu. Prihlásením sa na Dobrý trh akceptujete používanie vratných pohárov. Prosím uveďte nižšie, koľko pohárov by ste približne pre jeden Dobrý trh pre vašu prevádzku potrebovali.
Koľko pohárov s objemom 0,3 l by ste približne potrebovali? (napíšte iba číslo)
Your answer
Koľko pohárov s objemom 0,5 l by ste približne potrebovali? (napíšte iba číslo)
Your answer
Koľko pohárov na kávu by ste približne potrebovali? (ak nepotrebujete, napíšte 0)
Your answer
V prípade vína je možné použiť vlastné sklenené poháre alebo vratné. Ak by ste mali záujem o vratné, koľko pohárov na víno by ste potrebovali? (ak nepotrebujete, napíšte 0)
Your answer
Súhlasím a zaväzujem sa nasledujúcimi podmienkami v prípade, že budem akceptovaný na účasť na Dobrý trh: *
Required
Vaše osobné údaje spracúvame v súlade so zákonom č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Celé znenie našich Zásad spracovania osobných údajov nájdete na stránke www.dobrytrh.sk. ( https://dobrytrh.sk/wp-content/uploads/2020/01/Zasady-ochrany-osobn%c3%bdch-%c3%badajov_OZ-PUNKT_DOBRY-TRH-1.pdf ) *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy