Co będziemy mieszać chochlą w borowiackiej grapie? - zapraszamy mieszkańców na spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu LSR na lata 2021-2027  

Partnerstwo Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie”, w związku z trwającymi pracami nad Lokalną Strategią Rozwoju (LSR) dla kolejnej perspektywy finansowej Unii Europejskiej 2021-2027, serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu tucholskiego, w szczególności sołtysów, radnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych (w tym KGW i OSP), podmiotów gospodarczych oraz instytucji z sektora publicznego, a także dotychczasowych Wnioskodawców i Grantobiorców LGD na otwarte spotkanie konsultacyjne, podczas którego dyskutować będziemy o projekcie nowej LSR.

Na podstawie spotkań, rozmów, ankiet wybraliśmy cele i przedsięwzięcia,  które można będzie sfinansować w ramach nowej Lokalnej Strategii Rozwoju. Określiliśmy planowany budżet i wskaźniki. Podczas spotkania konsultacyjnego chcemy przedstawić Państwu efekty naszej wspólnej pracy i poprosić o uwagi do projektu dokumentu.


Termin spotkania: 23.05.2023 r. (wtorek)
Miejsce: sala konferencyjna Lokalnego Centrum Rozwoju w Tucholi (ul. Kolejowa 4, budynek dworca)
Godzina: 16.00-18.00
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Nazwa reprezentowanego podmiotu, funkcja (np. nazwa stowarzyszenia, sołtys, radny, mieszkaniec)
*
Kontakt e-mail *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w w/w zakresie w celu realizacji projektu „wsparcie przygotowawcze” (umowa nr 00035-6934-UM0200037/22 z dnia 14.06.2022r.) Zgodę wyrażam dobrowolnie wie, że w każdej chwili będę mógł/mogła odwołać zgodę poprzez pisemne oświadczenie dostarczone do administratora.

 Obowiązek informacyjny:

1)       Informacje dotyczące Administratora:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Partnerstwo Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie z siedzibą w Tucholi przy ul. Pocztowej 7 tel. 52 3361213 e-mail lsr@borytucholskie.pl

2)       Informacje dotyczące Inspektora Ochrony Danych:

Administrator powołał inspektora ochrony danych, Pana Tomasz Jutrowski, z którym można się kontaktować poprzez adres e-mail: inspektor.rodo@wp.pl lub tel. 500438300.

3)       Cel przetwarzania Państwa danych oraz podstawa prawna.

Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), w celu realizacji projektu „wsparcie przygotowawcze” (umowa nr 00035-6934-UM0200037/22 z dnia 14.06.2022r.) oraz art. 6 ust. 1 lit. f – w celu ochrony praw i przed roszczeniami.

4)       Komu przekazujemy Państwa dane.

Państwa dane mogą być udostępniane innym podmiotom upoważnionym do tego, na mocy obowiązujących przepisów prawa w tym Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz instytucje kontrolne

5)       Okres przechowywania danych.

 Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres nie krótszy niż do 31.12.2028r.

6)       Posiadają Państwo uprawnienia związane z przetwarzaniem danych osobowych.

Prawo do dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych,  cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; wniesienia skargi do PUODO, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Mają Państwo prawo wniesienia sprzeciwu.

7)       Obowiązek podania danych.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizowania celu wskazanego w zgodzie. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy