Bookmeeting 2 - spotkanie książkoholików w Warszawie - zapisy
Bookmeeting 2 - spotkanie książkoholików w Warszawie już 19 października (sobota) od 11.00-13.00! Klubokawiarnia Alternatywy ul. Puławska 130 na warszawskim Mokotowie.
Spotkanie jest bezpłatne, uczestnik zobowiązuje się do zakupu napoju gorącego i/lub ciasta na terenie Kawiarni w trakcie trwania spotkania. Wiem, że będziemy się razem dobrze bawić! :)
Zapis na spotkanie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu spotkania, konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych, w celu poinformowania o zapisie i przesłania informacji na temat spotkania (wiecie RODO itp.).
Regulamin jest na drugiej stronie.
Imię i nazwisko *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Telefon: *
Your answer
Skąd dowiedziałeś się o spotkaniu Bookmeeting 2? *
Your answer
Ulubiony pisarz/pisarka to? *
Your answer
Moje miejsce w sieci:
Your answer
Najbardziej zależy mi, aby w trakcie spotkania....? *
Your answer
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z zapisem i organizacją wydarzenia ,,Bookmeeting 2 - spotkanie książkoholików w Warszawie". Osobą przetwarzającą moje dane jest Paulina Gaworska-Gawryś (czytaj-na-walizakch.pl) organizatorka wydarzenia. Zezwalam na kontakt mailowy i telefoniczny w celu potwierdzenia zapisu na wydarzenie, przesłania informacji o wydarzeniu i po wydarzeniu. Wiem, że w ciągu 2 miesięcy od organizacji wydarzenia moje dane zostaną usunięte. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service