Diecézní pouť v Teplé
Přihláška je určena pouze pro program pro mladé (12 - 30 let).

Termín: 13.-15. září 2019

Doporučený příspěvek: 300 Kč

S sebou: spacák, karimatku, teplé oblečení, kdo chce sport - sportovní oblečení

Prosím přihlašujte se do neděle 8. září.

Další info na dcm@bip.cz nebo 735 769 825.

Pozn.: E-mailová adresa je vyžadována pro odeslání potvrzovacího emailu, včetně shrnutí toho, co jste do přihlášky zadali.
Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Věk *
Your answer
Přijedu... *
Chci v neděli "obědový" balíček na cestu? *
Mám bezlepkovou či jinou dietu?
Your answer
Telefonní kontakt (pro případnou naléhavou komunikaci)
Your answer
Jiná poznámka:
Your answer
Těšíme se na tebe!
Biskupství plzeňské, z. s., IČO 45334439, se sídlem Náměstí Republiky 35, 301 00 Plzeň – Vnitřní město bude jako správce osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR) zpracovávat osobní údaje uvedené v tomto formuláři.
Zpracování osobních údajů je nezbytné pro organizování akce, na kterou se přihlašujete, zejména pro evidování účastníků a poskytnutí dalších služeb na akci. Dále mohou být osobní údaje zpracovávány, abychom Vám mohli zasílat informace o našich dalších akcích, které by Vás mohly zajímat. V případě, že je za akci hrazen účastnický poplatek, zpracováváme osobní údaje také pro účely vedení účetnictví.
Osobní údaje budou zpracovávány nejdéle po dobu 5 let počínaje prvním dnem roku následujícího po roku konání akce (tuto lhůtu stanovují předpisy o vedení účetnictví). V případě, že údaje nejsou pro účetnictví potřebné, budou osobní údaje zpracovávány nejdéle po dobu 4 let ode dne konání akce. Pokud se v mezidobí zúčastníte některé naší akce, bude údaj o Vaší dřívější účasti zachován.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service