РЕГИСТРАЦИЈА на учество на Работилница на тема „Дигитална трансформација - како понатаму?“
31.01.2019 (четврток), во 09:30 часот, во просториите на Brainster (ул. Костурски Херои бр. 28).
Име и Презиме *
Your answer
Е-маил *
Your answer
Компанија *
Your answer
Позиција *
Your answer
Забелешка: (која од темите наведени во агендата ви е од најголем интерес или доколку имате предлог за тема која сакате да се дискутира)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service