Botkovo trika - objednávky
PRODEJ:
1) Triko – lhostejno jakého střihu, velikosti či barvy – stojí 450 Kč včetně daně.
2) V případě zasílání trika poštou se připočítává cena poštovného a balného, v rámci ČR je to 90 Kč.
3) Platí se dopředu převodem na účet 281008083/0300, bez zaplacení bereme objednávku jako nedokončenou (do zprávy pro příjemce napište vaše jméno).
4) Pokud si zájemce triko vyzvedne osobně na adrese plzeňské firmy FORMUM – http://www.formum.cz/kontakt/ – platí se v hotovosti (pochopitelně už jen triko, bez žádných dalších poplatků). O tom, že triko je připraveno k vyzvednutí, budete informováni mejlem.
5) Pokud chcete od jednoho trika více kusů STEJNÉ velkosti, napište to v objednávce do poznámky.
6) Pokud chcete od jednoho trika více kusů RŮZNÉ velikosti, případně chcete více různých trik, udělejte prosím pro každé unikátní triko objednávku extra (ano, je to trochu vopruz, ale nám to výrazně ulehčí práci – a posílat to budeme pochopitelně najednou).
7) Trika se vyrábějí oproti objednávce, až na výjimky nejsou na skladě. Vyrábějí se zhruba ve 14 denních cyklech, výroba trvá cca týden – takže se dá počítat, že od okamžiku objednávky máte triko do měsíce doma.
8) Pokud máte nějaké jiné přání (jiný střih, barva, nestandardní velikost, okolnosti doručení etc.), napiště to do poznámky také – zákaznické špumprnágle nás sice stojí čas, na druhou stranu se většinou snažíme v rámci možností vyhovět...

Nuže, vesele do objednávky!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy