Х Загальні збори ГО "УАФТ"
16 травня 2019 року за адресою: м. Київ, площа Перемоги, 1, готель «Либідь», відбудуться X Загальні збори Української Асоціації фізичної терапії.

Організаторами цього заходу виступають громадська організація «Українська Асоціація фізичної терапії» у рамках проекту TEAM Україна за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

До участі у Х Загальних зборах запрошуються усі категорії членів Асоціації. На Х Загальних зборах будуть розглянуті ключові питання діяльності Асоціації. У рамках проекту ТЕАМ Україна та у співпраці з світовою спільнотою у Х Загальниз борах приймуть участь представники Світової Конфедерації Фізичної Терапії (WCPT): Дженіфер Хейл – доктор з фізичної терапії (DPT), сертифікований фахівець у фізичній терапії з неврології (США) та Джонатан Уоррен - професійний Радник Фізіотерапевтичної Ради Нової Зеландії, які поділяться досвідом розвитку фізичної терапії у світі та їхніх країнах. Відбудеться інтерактивне обговорення по реалізації професійного стандарту фізичного терапевта в Україні.

Перед подачею заявки на участь Х Загальних зборах просимо детально ознайомитись із Регламентом проведення Конференції/ Загальних зборів громадської організації «Українська Асоціація фізичної терапії».http://www.physrehab.org.ua/tl_files/Docs/Reglament_GM_2017.pdf

УВАГА!
1. Приймати участь у Х Загальних зборах можуть усі категорії членства.

2. Участь не членів УАФТ на Х Загальних зборах окремо вирішується Оргкомітетом.

3. Участь у голосуванні на Х Загальних зборах з питань пов’язаних по діяльності Асоціації та обранню керівних органів, мають право лише ДЕЛЕГАТИ. (Делегатом є особа, яка має право голосу на Загальних зборах і, яку було обрано зібранням/ зборами осередку/ відокремленого підрозділу або Правлінням Асоціації.)

4. Згідно рішення попередніх Загальних зборів, яке було затверджене Правлінням Асоціації, встановлено норму представництва делегатів (право голосу) від осередку/ відокремленого підрозділу на Х Загальних зборах у розрахунку 1 (один) делегат на 10 (десять) членів категорії А.

5. Право бути обраним у делегати на Загальні збори мають лише фізичні терапевти категорії А.

6. Кількість та склад делегатів від осередку до Оргкомітету подає голова осередку/ відокремленого підрозділу на підставі колективно прийнятого рішення осередку. У випадку відсутності голови осередку або відсутності можливості подати таких список делегатів, рішення про кількість та склад делегатів від осередку приймає Оргкомітет.

7. Особи, які мають намір подати заявку на обрання на посаду члена Правління, повинні відповідати вимогам та критеріям кандидата на посаду.
Кандидати, які бажають подати свою кандидатуру на обрання в члени Правління Асоціації, повинні заповнити та надіслати електронну адресу rehabl@ukr.net резюме кандидата, не пізніше 7 квітня 2019р.

8. Особи, які мають намір виступити з оголошенням чи доповіддю повинні подати на rehabl@ukr.net до 7 квітня 2019р. до Оргкомітету тези доповідей. Оголошення – до 5 хв., доповідь – до 10 хв. Тези (до 200 слів) доповідей повинні відображати, загальні напрямки, яких дотримується Асоціація. Оргкомітет залишає за собою право на остаточне рішення щодо виступу.

Детальніше про Х Загальні збори за цим посиланням http://www.physrehab.org.ua/GM_2019.html

Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Вкажіть чи плануєте виступати з оголошенням чи доповіддю? *
Статус участі у Загальних зборах *
Вкажіть чи потребуєте повернення коштів за проїзд? *
Анкета буде відкрита до 7 квітня 2019р.
деталі участі у Х Загальних зборах за цим посиланням http://www.physrehab.org.ua/GM_2019.html
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service