IMPROVIZACE PRO ŽIVOT 1.10.-3.10.2021
Registrujete se na víkendový kurz IMPROVIZACE PRO ŽIVOT 1.10. - 3.10.2021 s lektorkou Monikou Nevolovou. Cena 4100,- plus DPH. Celková částka vč DPH je 4961,- Místo konání: www.kvetnov.cz - Vysočina.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení *
Email *
Telefon
Strava
FAKTURACE
Prosím, vyplňte kompletní fakturační údaje, na něž vystavíme fakturu. Pokud chcete vystavit doklad jen na své jméno, napište pouze jméno a město bydliště. Na základě dodaných údajů vám vystavíme fakturu.
Fakturační údaje
Jak jste se o nás dozvěděli?
Vaše poznámka či dotaz:
Platba a stornopodmínky
Vzhledem ke "Korona situaci" po vás zatím nebudeme chtít žádnou platbu. O tu vás požádáme až cca měsíc před konáním kurzu, když bude zřejmé, že se situace vyvíjí dobře.Cena je 4100,- Kč plus DPH, celková částka k odeslání je tedy 4961,- Kč. Kdyby se cokoli stalo a po zaplacení kurzu byste nemohli přijet, dejte mi, prosím, vědět co nejdříve na email monika@umenivpraci.cz. 14 dní před akcí a déle by storno činilo ještě 100% navrácení peněz. Týden před akcí vracíme 50% ze zaplacené částky, v případě zrušení později, zejména den předem a v den konání peníze zpět již neposíláme. Děkujeme za pochopení.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy