ПОКАЖИ СЕБЕ \ PERFORM YOURSELF
У часи непевності і тривог вкрай важливо шукати опору, від якої почнеться рух, і свій голос, з якого починається оповідь. Помічним у цьому може стати мистецтво.

Підлітки зазвичай не дуже полюбляють прямо говорити, що вони думають. А може, їм рідко дають для цього простір. Тож ми хочемо запросити до творчого висловлювання саме 15-17-літніх – тих, кому завтра будувати наш світ, і хто сьогодні ще обмежений своїм віком у юридичному праві впливати на наше повсякдення. Але ми впевнені – молодь має що сказати і показати.

ПОКАЖИ СЕБЕ \ PERFORM YOURSELF – експериментальний мистецький проєкт для розширення можливостей українських підлітків (новоприбулих та місцевих), які виростали в умовах пандемії та загострення війни, і впродовж останніх років були і є обмежені у можливостях для самореалізації. Ми спробуємо разом з вами створити безпечний простір для творчості і самовираження, вийти в світ зі своїми ідеями і думками, і показати їх так, щоб це було помітно.

У межах проєкту ПОКАЖИ СЕБЕ \ PERFORM YOURSELF творча група з 10 підлітків з різних міст України спільно з молодою українською перформеркою Яриною Шумською познайомиться з перформативними та учасницькими практиками, їх інструментами та можливостями. Учасники досліджуватимуть власну фізичну присутність у просторі, рух, відношення до часу та зв’язку з об’єктом, працюючи зі спогадами, покладаючись на власні ідеї, досвід та інтереси. Підсумками нашого спільного експерименту ми плануємо поділитися з усіма, хто зацікавлений працювати зараз з українською молоддю.
 
Робота розпочнеться із спільних розмовних сесій, обговорення проблем, думок та актуальних ідей учасників. Як вони бачать і сприймають теперішнє? Що би хотіли сказати світові і собі на порозі свого майбутнього? Далі на учасників чекає розпрацювання їхніх ідей з використанням перформативних практик, з допомогою та підказками менторки – та готові перформанси наприкінці.  

ДЕ: Палац імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1)
КОЛИ:
8–9/06 –  інтеграційна  сесія (живі зустрічі-знайомства з групою учасників і менторів проекту у Львові)
15–25/06 – майстер-класи з перформативних практик для групи
28–30/06 – підсумкові покази перформансів
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я та прізвище *
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Номер телефону *
Звідки ти? *
У якому районі мешкаєш у Львові? *
Чи маєш ти досвід у творчих практиках (театр, музика, відео, танці, малювання чи будь-що інше)? Розкажи, будь ласка: *
Лінки на твої профілі у соцмережах
Твої запитання/побажання до нас
Я підтверджую свою присутність під час  кожного заняття проекту. *
Для участі обов'язково потрібен дозвіл батьків або повнолітнього опікуна. *
Згода на обробку персональних даних *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ucu.edu.ua. Report Abuse