MUNTR 2018 Organizasyon Ekibi Başvuru Formu
1. Kişisel Bilgiler
Sizi tanımak ve sizinle iletişime geçebilmek adına istenilen bilgiler
Adı ve Soyadı: *
Your answer
TC Kimlik Numarası: *
Türkiye Cumhuriyeti tabiiyetinde bulunulmaması halinde; buna mukabil bir kimlik veya pasaport numarası
Your answer
Doğum Tarihi: *
MM
/
DD
/
YYYY
E-posta Adresi: *
Your answer
Cep Telefonu Numarası: *
Your answer
Okulu/Bölümü: *
Your answer
Mezuniyet Yılı: *
Your answer
Yabancı Dil Bilgisi: *
Your answer
2. Deneyim
Lütfen daha önce katıldığınız MUN ve benzeri öğrenci aktivitelerini kısaca belirtiniz ve açıklayınız. Bunların dışında katıldığınız ve konferans sürecinde tecrübesinden yarar sağlayabileceğinize inandığınız benzeri organizasyon katılımlarınızı da ekleyiniz. Özellikle halkla ilişkiler çalışmalarında veya sponsorluk görüşmelerinde bulunduğunuz organizasyonlardan bahsediniz.
Organizasyon Adı/Yılı - Üstlenilen Görev - Açıklama *
Your answer
3. Motivasyon
“MUNTR, ilk yapıldığı yıllardan bugüne büyük gelişme göstermiştir. Katılımcı sayısı ve katılan okul çeşitliliğinin büyük ölçüde artmasının yanısıra, Model Birleşmiş Milletler Derneği’nin de kurulmasıyla Türkiye’de MUN konusundaki en önemli okullar arası platform olma sıfatını kazanmıştır. Son yıllarda organizasyonel olarak da büyük yol kateden MUNTR, profesyonel çalışma sistemi ve sunduğu lojistik imkanlarla da birçok farklı konferanstan ayrılmaktadır.“

2018 yılı MUNTR konferansı organizasyon ekibine dahil olmanız durumunda ekibe ve konferansa nasıl bir değişiklik getirebileceğinizi düşünüyorsunuz? Hangi kişisel özellikleriniz veya bağlantılarınızla MUNTR’a katkıda bulunabilirsiniz? Bu gönüllü çalışma ortamına dahil olma isteğinizin ardındaki en temel sebep nedir?

(300-500 sözcük arası)

*
Your answer
4. Görev Seçimi
Lütfen görev almak istediğiniz direktörlüğü veya direktörlükleri işaretleyiniz.
*
Required
Pozisyon seçiminizde önplana çıkan etmenler nelerdir? Lütfen seçtiğiniz her bir pozisyon için ayrı ayrı temellendirerek açıklayınız. (Halkla İlişkiler Direktörlüğüne başvuracak adayların, bu pozisyona dair açıklamalarını İngilizce yapmaları beklenmektedir.) *
Your answer
5. Diğer
Önümüzdeki sene aktif olarak yer almayı planladığınız herhangi bir organizasyon, katılmayı planladığınız kurs, seminer veya genel olarak meşguliyet durumunuzu, özellikle haftasonu günleri, artıracak bir aktivite var mi? Okul, iş ve staj durumlarınızı göz önünde bulundurarak açıklayınız.
*
Your answer
Model Birleşmiş Milletler Derneği
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms