MOBİL KULLANICILAR İÇİN ANKET
UBAMM Inc. olarak global vizyona sahip bir kurum oluşturup, toplumumuzda aşırı kiloluluğun önüne geçmek ve sağlıklı yaşam için telefon uygulaması geliştirmekteyiz. Uygulamayı indiren kullanıcılarımıza kullanımları ile orantılı reklam gelirimizden pay vereceğiz. Ciddi bir kullanıcı kitlesi olduğunu varsayınız. Lütfen aşağıdaki anketi size en iyi uyan yanıtlara göre cevaplayınız.
1.Aşırı kiloluğun önüne geçmek ve bilinçli yaşam için ücretsiz telefon uygulaması olsa kullanmayı düşünür müsünüz?
Clear selection
2. Uygulamayı kullanımınız ile orantılı gelirimizden pay almanız size cazip gelir mi?
Clear selection
3. Size yardım edecek uzman bir medya ekibimizin olduğunu varsayınız. Ayrıca, tıklanma oranına göre gelirimizden pay aldığınızı düşününüz. Uygulamaya siz veya bir yakınınız tarafından çekilmiş sağlıklı yemek tarifi yüklemeyi düşünür müsünüz?
Clear selection
4. Sağlıklı beslenmeyi düşünelim. Yediğiniz lokmayı yavaş ve iyi çiğneyince kendinizi daha tok hissettiğiniz oldu mu?
Clear selection
5. Kültürümüzde lokmayı 40 kere çiğnemek gerekir diye bir deyim vardır. Lokmanızı iyi çiğnemeye teşvik edecek ve kullandıkça gelirimizden pay alacağınız bir mobil uygulama olsa, arada bir kullanır mısınız?
Clear selection
6. Uygulamanın sağlıklı yaşam platformu olduğunu geniş bir zaman diliminde düşünelim.Uygulamamızda kayıtlı telefon üzerinden danışmanlık hizmeti sunan doktor, diyetisyen ve psikolog hizmeti olduğunu düşününüz. Kendim için veya yakınım için ihtiyaç olur ise ve ucuz ise kullanırım diye düşünür müsünüz?
Clear selection
7. Her bireyin farkında olduğu veya olmadığı birçok yeteneği vardır. Örnek: İleri insan ilişkisi, pazarlama, müşteri temsilciliği, sosyal medya kullanımı, sağlık uzmanlığı, yazılım mühendisliği, dizayn ve konsept geliştirme, başkalarını eğitme, müzik, dans, yemek tarifi sunma, fotoğraf ve video çekme, video içerik düzenleme gibi. Uygulamamızın başarılı olduğunu düşününüz. Bizimle çalışmak ister misiniz?
Clear selection
8. Sağlıklı beslenme ve yaşam kalitenizi arttırmak için bir mobil uygulamadan beklenti, fikir ve önerileriniz nelerdir?
(İsteğe Bağlı)
Konu hakkında daha sonra bilgilendirilmek isterseniz iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bilgileriniz kesinlikle başkaları ile paylaşılmayacaktır.
Adınız ve Soyadınız (İsteğe Bağlı):
Yaşadığınız İl? *
E-mail Adresiniz (İsteğe Bağlı):
Görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz:
E-mail : info@ubamm.org
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy