Czyste powietrze dla Targówka - wskaż lokalizacje nasadzeń drzew
Zarząd Zieleni m.st. Warszawy realizuje projekt z budżetu partycypacyjnego z edycji na rok 2018 pt. "Czyste powietrze dla Targówka - nasadzenia drzew" o numerze 885. Zwycięski projekt zakłada zasadzenie 200 drzew wzdłuż ulic Targówka - na Bródnie i na Bródnie Podgrodziu, na Targówku Mieszkaniowym, na Targówku Fabrycznym i na Zaciszu.

Zgodnie z założeniem projektu, zanim przystąpimy do prac tej jesieni, chcemy poznać Twoją opinie, gdzie nowe drzewa są najbardziej potrzebne. Wytypowaliśmy miejsca, w których takie nasadzenia są możliwe do zrealizowania wraz z proponowanymi gatunkami. Drzewa posadzimy w lokalizacjach, które otrzymają najwięcej głosów.

Głosowanie obejmuje rejon Bródna i Bródna Podgrodzia, Targówka Mieszkaniowego i Zacisza.

W przypadku Targówka Fabrycznego, ze względu na ograniczone tereny będące pod opieką Zarząd Zieleni m.st. Warszawy, w których możliwe jest posadzenie nowych drzew (brak trawników, bardzo wąskie trawniki, gęsta infrastruktura podziemna), wytypowana została jedna lokalizacja, w której tej jesieni dokonamy nasadzeń: ul. Rozwadowskiego pomiędzy torami PKP a ul. Ziemowita. W tym miejscu posadzimy 21 szt. drzew z gatunku topola osika ‘Erecta’.

Na Wasze głosy czekamy do 21 października 2018 roku.

Next
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms