LJP Vasaras akadēmija 2017
Latvijas Jaunatnes padome izsludina pieteikšanos Vasaras akadēmijai, kas notiks
18.-20. augustā viesu namā “Laso” (Cēsīs).

LJP Vasaras akadēmija tiek organizēta ar mērķi iegūt jaunas zināšanas, attīstīt kādas noteiktas prasmes un veidot attieksmes. LJP Vasaras akadēmijas programma ir veidota atbilstoši jaunatnes politikas dienaskārtībai un daudzveidīgā programmā ikviens interesents varēs atrast sev ko noderīgu un dalīties savās zināšanās ar citiem. Šogad Vasaras akadēmija būs veltīta kritiskās domāšanas attīstībai. Programmas ietvaros dalībniekiem būs iespēja labāk iepazīt Latvijas Jaunatnes padomi, vairāk uzzināt Strukturētā dialoga projektu un tā vēstniekiem, tikties ar IZM un VISC pārstāvjiem un iesaistītes LJP dalīborganizāciju rīkotājās aktivitātes.

Vasaras akadēmijā aicināti piedalīties: LJP dalīborganizāciju pārstāvji, LJP iniciatīvu dalībnieki, sadarbības partneri, jauniešu NVO biedri, viesi. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Priekšroka dalībai LJP Vasaras akadēmijā tiks dota LJP dalīborganizāciju pārstāvjiem un LJP Strukturētā dialoga dalībniekiem, bet pieteikties var ikviens, kuru aizrauj jaunatnes NVO un organizāciju, kas strādā ar jauniešiem vecumā līdz 30 gadiem, darbība. Dalībnieku vecums – no 13 gadiem (līdz 18 gadiem – tikai ar vecāku atļauju).

LJP Vasaras akadēmijas darba valoda – latviešu (nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts tulkojums uz krievu / angļu valodām). Pieteikšanās uz tematiskajām darbnīcām tiks organizēta uz vietas LJP Vasaras akadēmijā.

Organizatori sedz izmaksas, kas saistītas ar dalībnieku ēdināšanu, naktsmītnēm, programmas satura nodrošināšanu. Dalībnieki paši sedz ceļa izmaksas.

LJP Vasaras akadēmija notiks viesu namā "Laso" (Cēsu novads). Ierašanās 18.augustā no rīta un došanās projām 20.augustā pēc pusdienām.

Pieteikšanās līdz 04.08.2017. Informācija par iespēju piedalīties LJP Vasaras akadēmijā visiem interesentiem tiks nosūtīta līdz 08.08.2017. Papildus informācija saņemama, rakstot uz e-pastu: ljp@ljp.lv.

Uz tikšanos!

Vārds, Uzvārds *
Your answer
Dzimšanas datums *
Your answer
Organizācija, ko pārstāvat *
Your answer
Ieņemamais amats *
Your answer
Kontakttālrunis *
Your answer
E-pasta adrese *
Your answer
Motivācija dalībai LJP Vasaras akadēmijā (LJP biedru organizāciju pārstāvjiem šī sadaļa NAV jāaizpilda)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of LJP. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms