SP SU UR w Lublinie - stroje komunijne
Formularz został przygotowany w celu ułatwienia rodzicom uczniów SP SU UR w Lublinie odsprzedaży i wymiany strojów komunijnych. Zaznaczenie/wpisanie odpowiedzi na większość pytań jest wymagane. Państwa dane nie będą widoczne w dokumencie, do którego link jest zamieszczony na stronie internetowej szkoły. Dane kontaktowe zostaną udostępnione jedynie osobom zainteresowanym Państwa ogłoszeniem (tzn. rodzicom uczniów naszej szkoły, którzy o ten kontakt poproszą).
Pytania o kontakt w sprawie konkretnego ogłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem dziennika elektronicznego do pedagoga szkolnego - p. Olgi Doleckiej.
Pedagog szkolny pośredniczy jedynie w przepływie informacji, nie pośredniczy w przekazywaniu strojów czy związanych z tym kwestiach finansowych.
Strój komunijny dla *
Ogłoszenie dotyczy *
Required
Wymiary/ na jaki wzrost *
Your answer
Inne uwagi dotyczące stroju (np. alba szyta na szczupłego chłopca)
Your answer
Nazwisko rodzica *
Państwa nazwisko nie będzie widoczne w dokumencie dostępnym pod linkiem zamieszczonym na stronie internetowej szkoły.
Your answer
Telefon kontaktowy *
Numer telefonu nie będzie widoczny w dokumencie dostępnym pod linkiem zamieszczonym na stronie internetowej szkoły. Podany przez Państwa numer telefonu zostanie udostępniony jedynie na prośbę innego rodzica zainteresowanego Państwa "ogłoszeniem". Podając nazwisko oraz numer telefonu wyrażają Państwo zgodę na udostępnienie tych danych innemu rodzicowi ucznia naszej szkoły celem skontaktowania się z Państwem w sprawie zamieszczonego ogłoszenia.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service