ANKIETA BADAWCZA
Szanowni Państwo,

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety, która jest częścią projektu realizowanego przez firmę Euro-Max s.c. oraz Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług, przy wsparciu Fundacji Aktywnej Rehabilitacji Region Zachodniopomorski. Ankieta ma za zadanie pomóc w określeniu Państwa potrzeb w zakresie użytkowania i funkcjonalności w Państwa przestrzeni mieszkalnej i codziennym otoczeniu np. w biurze lub obiektach użyteczności publicznej.
Efektem wyników przeprowadzonych badań będzie opracowanie prototypowego zestawu SMARTmebli o zróżnicowanym zastosowaniu, począwszy od mebli kuchennych, poprzez biurowe do np. stanowiących wyposażenie pokoju dziecięcego lub budynków użyteczności publicznej, wyprodukowanego przez firmę Euro-Max s.c., przystosowanego do potrzeb osób ze zróżnicowanymi sprawnościami.
Aby wypełnić ankietę, należy zaznaczyć krzyżykiem jedną lub kilka odpowiedzi. Niektóre pytania dają możliwość podania dodatkowych informacji, które należy wpisać zgodnie z Państwa opinią.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service