24.07.2021 g. 13:00 | Rosnąca sztuka
Zapraszamy dzieci w wieku 5–8 lat na warsztaty rodzinne w Galerii Labirynt inspirowane roślinnymi kostiumami! Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą galerii. Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca.

Z czego złożone są nasze ubrania? Jakie jakości, materiały i doznania czujemy przez skórę? W co jesteśmy ubrani na co dzień? Tematem lipcowego spotkania z cyklu Rosnącej Sztuki będą roślinne kreacje. Poznamy artystów Sztuki Ziemi, którzy tworzyli zielone kostiumy by otulać się bezpośrednio naturą.

Zainspirowani współczesnymi artystami i przyrodą "uszyjemy" własne stroje z liści, gałązek, kwiatów oraz innych naturalnych skarbów znalezionych na łące. Zieloni projektanci przybywajcie!

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w Mieście 2021.

___________________

✅ Dostępność:

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
___________________

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (21.07) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

🎨Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
wydarzenie *
dane rodzica/opiekuna
Rodzic/opiekun musi być osobą pełnoletnią.
imię i nazwisko rodzica/opiekuna *
numer telefonu rodzica/opiekuna *
adres e-mail rodzica/opiekuna *
dane uczestników/uczestniczek zajęć
W przypadku zapisu więcej niż jednego uczestnika/uczestniczki prosimy o podanie danych po przecinku.
imię i nazwisko uczestników/uczestniczek zajęć *
wiek uczestników/uczestniczek zajęć *
dodatkowe informacje
zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
zgoda na otrzymywanie newslettera
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy