Děkujeme za Váš zájem o lázeňskou kosmetiku

V naší nabídce najdete kosmetické přípravky určené jak pro péči o zdravou pokožku, tak i pokožku problematickou, postiženou nejrůznějšími kožními problémy.

Nabízíme Vám tímto možnost objednání VZORKŮ ZDARMA a vyzkoušení našich vybraných produktů.

Označte prosím níže, o jaké testovací VZORKY máte zájem a my Vám je zašleme přímo domů.

Tým Lovespa.cz

O vzorky kterého produktu máte zájem?
Sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje:
Jméno a příjmení: *
Your answer
Ulice a číslo domu *
Your answer
Město *
Your answer
PSČ *
Your answer
Email: *
Your answer
Zaškrtnutím políčka "Souhlasím", souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností Love Spa, s.r.o. dle níže uvedených podmínek.
Děkujeme za Váš projevený zájem. Vybrané vzorky Vám odešleme během pár dnů.
Souhlas se zpracováním osobních údajů a informace o zpracování osobních údajů tímto uděluji, jakožto subjekt údajů, společnosti Love Spa, s.r.o., , se sídlem J. Černíka 412, Luhačovice, 76326, IČO 05928940, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 98999, jakožto správci osobních údajů (dále jen „správce“) v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení GDPR“) svobodný a jednoznačný souhlas se zpracováním mých osobních údajů (dále jen „souhlas“), a to za podmínek uvedených níže na této stránce.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service