Przedsiębiorczość - na jakie konkursy przeznaczyć środki finansowe z Lokalnej Grupy Działania "Królewskie Ponidzie"?
Szanowni Państwo,
Lokalna Grupa Działania "Królewskie Ponidzie" w nagrodę za skuteczne wydatkowanie środków w ramach PROW 2014-2020 otrzymała bonusa w wysokości 850 000,00 PLN na wsparcie przedsiębiorczości na obszarze powiatu buskiego. Chcąc jak najdokładniej odpowiedzieć na oczekiwania mieszkańców, kierujemy do Państwa krótką ankietę, która będzie miała duże znaczenie przy aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju.
Pamiętać należy, ze uzyskanie dotacji wiąże się z koniecznością utworzenia miejsca pracy i utrzymania go w pełnym wymiarze czasu pracy przez odpowiednio: 2 lata przy premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej i 3 lata przy rozwijaniu działalności gospodarczej.
Ponadto, przy robotach budowlanych Wnioskodawca powinien mieć pozwolenie na budowę lub aktualne zgłoszenie zamiaru wykonania robót budowlanych.
Prosimy o odpowiedź na wszystkie pytania.
Odpowiedzi na pytania zbieramy do 19.04.2019r.
Czy jesteś zainteresowany/na dotacją na podjęcie działalności gospodarczej w wysokości 100 000,00 zł, która może stanowić 100% kosztów?
Czy masz pomysł na własny biznes i jesteś gotowy/a złożyć wniosek o dofinansowanie w II półroczu 2019 r.?
Czy kwota 100 000,00 zł na podjęcie działalności to
Czy jesteś zainteresowany/na dotacją na rozwój istniejącej od co najmniej 12 miesięcy działalności gospodarczej?
Jaka kwota dotacji na rozwój działalności jest wg ciebie wystarczająca wiedząc, iż jest to refundacja kosztów? *dotacja stanowi max.70% kosztów
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy