Jsem Naštvání, těší mě!
Ahoj, jsem jednou ze základních emocí, celkem je nás šest. Mohl/a jsi nás vidět v animovaném filmu V hlavě. Jestli ho neznáš, určitě se na něj podívej, stojí za to. Ale jistě nás znáš i osobně, často totiž za tebou chodíme na návštěvu.

Dokážeš si představit, jaké by bylo, kdybys neměl žádné pocity? Tvůj život by nebyl moc zajímavý, neměl by žádnou šťávu. A co hůř, nevěděl bys, co vlastně chceš a co pro sebe potřebuješ. Nedokázal by ses ani vžít do pocitů druhých a soucítit s nimi. Jenže tohle všechno je pro lidi důležité, emoce a prožívání je to, co vás dělá lidmi.

Umíš rozeznat, jaké emoce prožíváš? Fajn! Budeme rádi, když se dnes ještě lépe vzájemně poznáme.

𝗣𝗢𝗭𝗢𝗥! Vyplň správně emailovou adresu podle toho, komu má vyplněný formulář dojít.

𝗣𝗢𝗭𝗢𝗥 𝟮! Všechny Tvé odpovědi se ukládají, včetně e-mailu či jména. Jinak to bohužel aplikace google forms neumožňuje. Žádné údaje zde uvedené nebudou zneužity, respektujeme zásady spojené s ochranou osobních údajů, včetně GDPR.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Zde napiš své jméno nebo přezdívku. *
Zdravím tě! Jsem tu pro tebe a postavím se za všechny tvoje potřeby. Ať jsi v bezpečí a máš vše, co potřebuješ. Jsem Naštvání. Já se jen tak přehlížet nenechám! Pokud se o to pokusíš, schovám se v tobě, budu číhat a jak jen to půjde, vyskočím jak čertík z krabičky. Tak schválně, v jakých situacích se s mnou setkáváš nejčastěji? *
Captionless Image
Required
A podle čeho mě vlastně poznáš? Vyber projevy Naštvání. *
Lidé mě znají všelijak. Třeba jako nelibost, rozhořčení nebo dokonce vztek. Zkrotit mě, to chce cvik! A co ty? Jakou zkušenost máš se mnou v poslední době? Popiš krátce, co se ti přihodilo. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy