Ādažu draudzes nometne 13.-14. augustā pie Laivu mājas kapelas Carnikavā
Šogad draudzes nometnē aicinām gan draudzi, gan vietējos iedzīvotājus un viesus Santiago ceļa noskaņās Carnikavā, būs iespēja piedalīties svētceļojuma nakts mājas atklāšanas pasākumā, kopīgi skatīties brīvdabas kino, kā arī doties pārgājienā, ejot posmu Vangaži - Carnikava. Sīkāk:
Atklāšanas pasākums - 13.augustā plkst 19.00 Starptautiskā Santiago ceļa pieturvietas un naktsmāju atklāšanas Laivu mājas kapelā ar svētbrīdi, uzrunām un Camino ceļa stāstiem.
Kino vakars - 13.augustā plkst 22.00 kino skatīšanās ārā pie Laivu mājas kapelas, aicinām paņemt kādu našķi pie tējas un kafijas. Kino par Ziedojumiem. Kā arī ir iespēja nakšņot teltīs pie Laivu mājas.
Pārgājiens - 14.augustā no plkst 08.00 pārgājiens pa Santjago (Camino) svētceļojuma posmu Vangaži – Garkalne – Ādaži – Carnikava (27km) ar lūgšanu pieturām. Pārgājienā ir iespēja pievienoties Garkalnes baznīcā plkst 10.00 vai Ādažos pie informācijas centra plks 13.00, lai kopā dotos līdz Carnikavai Laivu mājā. Līdzi ņemam dzeramo ūdeni un sviestmaizes, pārgajiena galapunktā pie Laivu mājas ~ plkst 15.00 aicināsim uz kopīgu zupas ēšanu. Sīkāk par svētceļojumu Latvijā, citiem maršrutiem un stāstiem https://caminolatvia.com/lv/

Lūgums aizpildīt anketu par katru dalībnieku!

 Sekosim līdzi Valstī noteiktajiem ierobežojumiem saistībā ar pulcēšanos ārpus telpām;
Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Plānoju piedalīties draudzes nometnes pasākumos (atzīmē, kuras aktivitātes apmeklēsi):
2. Dalībnieka vārds:
3. Dalībnieka uzvārds:
4. Dalībnieka e-pasta adrese:
5. Dalībnieka kontakttelefons:
6. Ja piedalīsies Camino 14. augusta svētceļojumā kādā no posmiem līdz Carnikavai, varēsi iegādāties svētceļnieka pasi (cena 3 EUR), lai saņemtu savu pirmo zīmodziņu par noieto posmu.
7. Lūdzam piekrist Jūsu personas datu (obligāti aizpildāmie lauki) apstrādei šādam mērķim: Ādažu evanģēliski luteriskās draudzes 2021. gada 13.08 un 14.08 nometnes organizēšana. Iesniegtā informācija pēc draudzes nometnes norises netiks izmantota. *
Required
8. Jūsu piezīmes vai jautājumi.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy