Rekolekcje dla 3-4latków "Dobre Serduszka"
Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla 3-4 latków pod tytułem "Dobre Serduszka". Dzieci radośnie, z pluszowym Dobrym Serduszkiem odkryją co to znaczy szanować zabawki, roślinki, zwierzęta i osoby, dowiedzą się, że cały świat jest prezentem od Pana Boga i pójdą na spotkanie z Maleńkim nowonarodzonym Panem Jezusem, któremu ofiarują swoje serduszka. Będzie wiele zabawy, rysowania, malowania, teatrzyku kukiełek, scenek oraz nie zabraknie również... medytacji dostosowanej do maluchów ;-)
Rekolekcje odbędą się w sobotę 21 kwietnia w godzinach od 9.00 do 11.30 w salkach Duszpasterstwa Akademickiego STRYCH w parafii "Kolejowej" w Nowym Sączy, przy ul. Zygmuntowskiej 48.
W piątek odbędzie się również spotkanie przygotowawcze w tym samym miejscu w godzinach od 16.30 do 17.15.
W piątek będzie również zbierana ofiara za udział w rekolekcjach w wysokości 30 zł, w celu pokrycia kosztów wyżywienia dla dzieci oraz zakupu materiałów.
Zarówno spotkanie przygotowawcze, jak i rekolekcje sobotnie odbywają się bez obecności rodzica. Od momentu zapisu otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia na rekolekcje w ciągu 48 godzin.
Serdecznie zapraszamy!
Imię i nazwisko rodzica *
Your answer
Imię i nazwisko dziecka *
Your answer
Data urodzenia dziecka *
MM
/
DD
/
YYYY
Mail rodzica *
Your answer
Telefon rodzica *
Your answer
Potwierdzam udział w piątkowym spotkaniu przygotowawczym *
Required
Uwagi
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Towarzystwo Jezusowe w Polsce. Report Abuse