Wolontariat podczas Kraków Business Run 2017
Jeśli chciałabyś/chciałbyś włączyć się w wolontariat podczas Kraków Business Run 2017 w dn. 03.09.2017 r., prosimy o wypełnienie poniższego kwestionariusza. Dzięki temu będziemy mogli zaangażować Cię w dogodnym dla Ciebie terminie i zaproponujemy działania odpowiadające Twoim zainteresowaniom.

Na Twoje zgłoszenie postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej a szczegółowe grafiki zaangażowania przedstawimy w drugiej połowie sierpnia. Zrekrutowanych wolontariuszy zaprosimy na spotkanie informacyjno - szkoleniowe, które odbędzie się 2 września 2017 r., w godzinach popołudniowych. Zarezerwuj też dla nas czas w dn. 3 września 2017 - wtedy odbędzie się bieg i wszystkich wolontariuszy poprosimy o wsparcie już od godzin wczesnoporannych.

Wypełnienie poniższego formularza jest równe z wyrażeniem chęci uczestnictwa w wolontariacie i zgodą na dalszy kontakt podejmowany przez organizatora wolontariatu czyli przez Fundację Poland Business Run.

Dodatkowe pytania prosimy kierować drogą elektroniczną, na adres: m.skupien@polandbusinessrun.pl

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
adres e-mail
Your answer
nr telefonu kontaktowego *
Your answer
Czy w dn. 3.09.2017 r. będziesz osobą pełnoletnią? *
Czy w dn. 28.08 - 02.09. 2017 chcesz włączyć się w działania biura zawodów (pakowanie i wydawanie pakietów startowych, praca w systemie zmianowym)? Jeśli tak, napisz w jakich godzinach.
Your answer
W działania której strefy chcesz włączyć się w dniu biegu, tj. 03.09.2017 r. ? Prosimy o zaznaczenie maksymalnie 3 stref. *
Required
Czy byłaś/byłeś wolontariuszem w poprzednich edycjach Kraków Business Run - jeśli tak, opisz krótko swoje działania *
Your answer
Czy byłaś/byłeś już wolontariuszem? Jeśli tak - opisz na krótko swoje doświadczenia.
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w związku z udziałem w rekrutacji i w wolontariacie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02 nr 101 poz. 926 wraz z późn. zm.) - zgoda niezbędna do udziału w rekrutacji i wolontariacie. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms