Fairtradoví fanoušci
Těší nás, že podporujete Fairtrade a přidáváte se do sítě fanoušků. Společně se snažíme zlepšit životy pěstitelů v zemích globálního Jihu. Pro zanesení do mapy, prosím, vyplňte tento přihlašovací formulář. Děkujeme za vaši, podporu, zájem a energii. Po přihlášení se můžete těšit na užší propojení a intenzivnější spolupráci.

Z Fairtrade ČS zdraví Lenu, Lukáš a Standa
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Název organizace *
Přihlásit můžete své rodinné centrum, skautský oddíl, firmu nebo třeba školu (tedy ne jednotlivce, ale organizaci).
Představení vaší organizace
Popište nám kátce, čím se vaše organizace zabývá.
Jméno a příjmení kontaktní osoby *
Čemu se pracovně věnujete
Ať máme přehled, kdo se jako kontaktní osoba pouští do podpory Fairtrade (např. učitel/ka, úředník/ce, student/ka...)
E-mail *
Telefon *
Město *
GPS adresa organizace
Napište prosím přesnou GPS adresu sídla své organizace (např. 49.207600, 16.608178), díky tomu vás můžeme zanést do mapy podporovatelů. Svou GPS adresu zjistíte jednoduše třeba zadáním bodu na www.mapy.cz.
Vaše motivace (přidáme do vašeho profilu na mapě)
Přidáme vás do mapy Fairtradových fanoušků (www.fairtrade.cz/fanousci). Rádi do vašeho profilu přidáme i vaši osobní motivaci, proč se do hnutí připojujete. Napište nám sem prosím v jednom odstavci, proč podporujete Fairtrade a zapojujete se mezi Fairtradové fanoušky.
Vaše pochlubení (rádi si přečteme)
Napište nám prosím, co už nyní děláte pro pěstitele a Fairtrade. Pochlubte se! Rádi se s vámi spojíme a ty nejzajímavější příklady dáme na sociální sítě.  
Ochrana osobních údajů
Abychom Vás mohli zařadit mezi účastníky, potřebujeme si zapsat Vámi výše poskytnuté osobní údaje. Informace o Vás chráníme v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) a národními zákony. Zavazujeme se Vám, že Vaše údaje využijeme výhradně pro Vaši registraci a nepředáme je dál. Jako subjekt údajů máte právo se nás ptát, zda a jaké údaje o Vás zpracováváme, žádat opravu či vymazání či se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Pro podrobnosti nahlédněte do uvedených předpisů, nebo nás kontaktujte na info@fairtrade.cz.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fairtrade Česko a Slovensko. Report Abuse