FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na I OGÓLNOPOLSKIE FORUM RAD DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO (Warszawa, 27.11.2015r.)

  Captionless Image

  Captionless Image

  Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT ma zaszczyt zaprosić członków i członkinie Rad Działalności Pożytku Publicznego każdego szczebla na Ogólnopolskie Forum Rad Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się w dniu 27 listopada 2015 roku w siedzibie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Jest to wyjątkowa data i spotkanie ponieważ po raz pierwszy będziemy wspólnie świętować I Ogólnopolski Dzień Rad Działalności Pożytku Publicznego wpisany do kalendarza ngo.pl. Idea „Dnia RDPP” zrodziła się podczas realizacji w całym kraju projektów wzmacniających rdpp. Program wydarzenia dostępny jest pod linkiem: https://www.dropbox.com/s/jno6dg9ltulr0kk/program_OFRDPP_27.11.2015_do%20rozsy%C5%82ki2_LOGO%202.pdf?dl=0
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Captionless Image

  I OGÓLNOPOLSKIE FORUM RAD DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO odbędzie się w ramach projektu "III Sektor dla Polski", który współfinansowany jest z Funduszy EOG w ramach programu OBYWATELE DLA DEMOKRACJI.

  INFORMACJA

  Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na możliwość wykorzystania zdjęć wykonanych w trakcie FORUM. Program wydarzenia dostępny jest pod linkiem: https://www.dropbox.com/s/jno6dg9ltulr0kk/program_OFRDPP_27.11.2015_do%20rozsy%C5%82ki2_LOGO%202.pdf?dl=0 W sprawach związanych z organizacją VIII Forum prosimy o kontakt z Miłoszem Ukleja milosz.ukleja@siecsplot.pl Udział w Forum jest bezpłatny. Jednocześnie informujemy, że Sieć SPLOT nie pokrywa kosztów dojazdu na Forum. W trakcie Forum przewidziany jest poczęstunek. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w Forum decyduje kolejność zgłoszeń.