Holocaust a my. Proč je důležité uchovat vzpomínky Židů a Romů pro další generace/ Der Holocaust und Wir. Die Erinnerungen von Juden und Roma am Leben erhalten
Seminář pro pedagogy z České republiky, Slovenska a Německa v Brémách spojený s výstavou Ztracená paměť? Místa nacistické nucené práce v ČR. Seminář se koná u příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holocaustu.
Termín konání: 23. - 25. 1. 2021
Místo konání: Brémy (Německo). V případě nepříznivé epidemiologické situace se seminář uskuteční ve stejném termínu v online podobě.

Pokud se chcete semináře zúčastnit, vyplňte do 30. 11. 2020 tento dotazník.

Bližší informace k obsahu semináře i jeho organizaci Vám zodpoví Marie Smutná z Institutu Terezínské iniciativy (marie.smutna@terezinstudie.cz) a Magda Farnesi z Centropy (farnesi@centropa.org).
Upozornění, dále už jen náhradníci z ČR i ze SR
Vzhledem k velkému zájmu o tento seminář jsou již místa pro české účastníky rozebrána. Další přihlášení budou registrovaní jako náhradníci. Děkujeme za pochopení. V případě, že se seminář bude konat on-line, kapacitu budeme moci navýšit i pro "náhradníky".
Jméno, příjmení, titul: *
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon: *
Škola (typ školy, adresa): *
Délka učitelské praxe: *
Required
Předměty, které vyučujete: *
Komunikuji: *
Required
Proč se chcete zúčastnit semináře? *
Účastnil/a jste se již v minulosti semináře pořádaného Institutem Terezínské iniciativy nebo Centropou, případně semináře/letní školy apod. pořádaného jinou institucí s podobným zaměřením? Kdy, kde a kdo akci pořádal? *
Uveďte, prosím, své požadavky na stravu (vegetariánská, bezlepková apod.). *
Souhlas s pořizováním audiovizuálního záznamu *
Beru na vědomí, že během semináře budou zhotovené fotografie i videozáznamy. Uděluji souhlas ITI a Centropě k použití fotografií a videozáznamů pořízených během semináře, kterého se zúčastním. Fotografie a videozáznamy mohou být zveřejněné na webových stránkách, v publikacích a příspěvcích na sociálních sítích uvedených organizací.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souladě s právními předpisy EU (nařízení GDPR EU 2016/679). *
Ubytování je zajištěno na dvoulůžkových pokojích. Pokud byste chtěli samostatný pokoj, je možné ho zajistit za příplatek 36,5 EUR na noc. Mám zájem o samostatný pokoj, který si doplatím: *
Požadavky na ubytování
Jede s kolegou či kolegyní a chcete být spolu na pokoji? Prosím uveďte jméno spolubydlícího. Ubytování bude zajištěno na dvojlůžkových pokojích. Pozor, přihlášku musí vyplnit i váš kolega či kolegyně.
Pokud bude seminář online, mám či nemám zájem se ho účastnit:
Zaškrtněte, prosím, jednu z možností.
Clear selection
Děkujeme!
Budeme Vás kontaktovat. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte Marie Smutnou (marie.smutna@terezinstudies.cz) / +420 608 611 787. Těšíme se na viděnou!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy