Bitva na Pelennorských polích - přihláška
Bitva na Pelennorských polích je kontaktní fantasy dřevárna (tzv. kekel), inspirovanou stejnojmenou bitvou z Tolkienova díla ,,Pán Prstenů: Návrat Krále”.
Hra samotná bude probíhat od sobotního rána do odpoledních hodin. Bitvě bude předcházet předherní příprava (vysvětlování pravidel, kontrola vybavení apod.). Na akci bude možné přijet již ve čtvrtek odpoledne. V sobotu po bitvě bude probíhat oslava v hospodě. V neděli ráno je plánovaný úklid a odjezd.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Souhlas s použitím osobních údajů *
Organizátorský tým akce zpracovává a uchovává osobní údaje účastníků, které jsou nezbytné pro organizaci hry Bitva na Pelennorských polích. Organizátorský tým bude zpracovávat osobní údaje, které nám poskytneš v rámci tohoto dotazníku, tak další osobní údaje, které nám poskytneš později v průběhu příprav hry i konání akci. Tyto údaje budou smazány po skončení akce. K těmto údajům budou mít přístup pouze administrátoři. Beru na vědomí zpracování mých osobních údajů organizátorským týmem pro účely organizace hry Bitva na Pelennorských polích?
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy