Workshop’as „Pirmakursio bagažas“ 2019
Sveiki, būsimieji studentai ir paskutiniųjų klasių gimnazistai! Ar norėtumėte dienai tapti pirmakursiais ir išbandyti save „universiteto suole“: sudalyvauti paskaitose, praktinėse komandinėse užduotyse? Jei taip, laukiame jūsų išskirtiniame renginyje – workshop’e „Pirmakursio bagažas“.

Šiose kūrybinėse dirbtuvėse svečiai iš keturių Coventry University fakultetų praves trumpas ir smagias paskaitas. Po paskaitų – praktika! Moksleivius suskirstę į komandas universiteto atstovai užduos praktiniu darbus. Užduotys bus tokios, kokios dažniausiai pasitaiko studijuojant tam tikrą specialybę, pavyzdžiui, verslo ir teisės mokslų fakulteto komandoms gali tekti sugalvoti kelis būdus kaip pritraukti investuotojus, sukurti naują produktą tam tikrai rinkai. Žinoma, viskas vyks greitų varžybų tarp komandų forma, tad nuobodžiauti ar ilgai sukti galvą ir ieškoti informacijos neteks. Atliktas užduotis komentuos Coventry University. Kartu rinksime geriausiai „universiteto suole“ pasirodžiusias komandas.

Tai puikus būdas ne tik pasijusti Coventry University studentais, bet ir sužinoti daugiau apie skirtingas specialybes. Kūrybinėse dirbtuvėse galėsite pasitikrinti, ar jūsų pasirinkta specialybė iš tiesų jums tinka ir kartu įvertinti užsienio universitetų taikomas mokymo metodikas.

RENGINYS NEMOKAMAS
Kuriame renginyje dalyvausite? *
Vardas Pavardė *
El. paštas *
El. paštą naudosime tik priminti apie renginį arba informuoti apie renginio laiko arba vietos pasikeitimus.
Telefonas *
Telefoną naudosime tik priminti apie renginį arba informuoti apie renginio laiko arba vietos pasikeitimus.
Mokykla. kurioje mokotės
Klasė *
Ar jau esi aplikavęs į Coventry University? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of UAB Kalba.Lt. Report Abuse