Zgłoszenie na wolontariat
Dzięki że chcesz być wolontariuszem na kursie. :) Wolontariusz powinien być na całym kursie od czwartku do niedzieli popołudnia. Także wypełniając formularz zgłaszasz swoją dyspozycyjność na całości. Są dostępne dwie opcje wolontariatu:

- Wolontariat częściowy - Na kursie przewidziane jest miejsce dla 1-2 wolontariuszy częściowych. Wolontariusze pomagają w takich pracach jak: rozpalenie ogniska, sprzątanie Sali po posiłkach, przygotowanie Sali do posiłków i wydawanie jedzonka, ogarnianie i przygotowania Sali wykładowej, inne drobne prace poza wykładami. Wolontariusze częściowi płacą 300zł.

- Wolontariat pełny – za nic nie płacisz :). Twoje zobowiązania – nakręcić i zmontować fajny filmik z kursu, mini reportaż, napisy końcowe i początkowe do wspólnego ustalenia, filmik do jednej korekty eKodamki. Czas trwania zmontowanego materiału .ok 2-3 minuty.

Data Kursu: 02-05.08.2018 - Gniewoszów koło Międzylesia, woj. dolnośląskie (Kotlina Kłodzka)
Oświadczam, iż zrozumiałam/em iż jako wolontariusz muszę być obecna/y na całym kursie, od czwartku wieczora do niedzieli popołudnia i podczas całego kursu być dyspozycyjna/y do pomocy w drobnych zadaniach. Zrozumiałam/em że jako wolontariusz częściowy również wpłacam zaliczkę (po wybraniu mnie na wolontariusza). *
Podaj swoje Imię i Nazwisko *
Your answer
Twój adres email do kontaktu *
Your answer
Numer telefonu w celu usprawnienia kontaktu *
Your answer
Chce zostać wolontariuszem: *
Required
Napisz krótko dlaczego chcesz zostać wolontariuszem na kursie, uzasadnij dlaczego właśnie Tobie ma być to miejsce przeznaczone, czemu nie możesz zapłacić za kurs, do czego przyda Ci się ta wiedza? Może masz coś ciekawego czym chcesz się podzielić? Może przyjedziesz samochodem i odbierzesz kogoś ze stacji? Wolontariat ma wesprzeć osoby gorzej sytuowane. Jeśli chcesz być wolontariuszem pełnym, wklej tu też linki do dwóch swoich filmików.
Your answer
Jeśli chcesz napisz coś o sobie, miło Cię poznać :). To też miejsce na Twoje uwagi i propozycje.
Your answer
Dodatkowy nocleg
Przyjazd z osobami towarzyszącymi
Jeśli chcesz przyjechać na kurs z osobami towarzyszącymi, które nie będą brały udziału w kursie, podaj pod spodem ( W WPISZ TUTAJ) ile osób i jaki rodzaj noclegu, z tym że osoby biorące udział w kursie mają pierwszeństwo do noclegów w pokojach. Osoby nie biorące udziału w kursie nie mają wstępu na wykłady i zajęcia.
Przyjazd z osobą towarzysząca?
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i kontaktowych w celach informowanie mnie o zmianach w kursie i organizacji kursu *
Wyrażam zgodę aby inne osoby uczestniczące w kursie (które wpłaciły zaliczkę) zobaczyły moje dane osobowe, adres email i telefon w celach organizacji wspólnego dojazdu, itp. (to naprawdę się przydaje ;)) *
Required
W dniu 23 Maja będą wyniki. Powodzenia!
eKodamka
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms