Chci dostávat nabídky na účast ve studiích a výzkumech

Neticho podporuje studie a výzkumy týkající se tinnitu!

🔬 Po registraci do naší databáze můžete být námi kontaktování s nabídkami účasti ve studiích a výzkumech, které mohou probíhat v rámci vysokých škol, akademií, sdružení, farmaceutických společností a jiných subjektů.

🔒 Zároveň se zavazujeme k tomu, že Vaše poskytnutá data nepředáme 3. straně a budeme Vám pouze e-mailem zasílat odkazy s nabídkami na samotné studie. Žadateli poskytneme pouze údaj o počtu kandidátů, kteří splňují jím stanovená kritéria.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jaké je Vaše pohlaví? *
Kdy Vám tinnitus začal?
*
Pokud si nejste jistý/á, rok může být přibližný.
Kdy jste se narodil/a
*
Jaké lékaře jste navštívil/a?
Jaká vyšetření jste podstoupil/a?
Jaká Vám byla diagnostikována příčina? *
Required
Jaké léčebné metody jste podstoupil/a?
*
Required
Jaký účinek dle Vás měla léčba?
Clear selection
Jak Vám tinnitus začal?
Jak moc Vás tinnitus obtěžuje?
Vůbec
Velmi
Clear selection
Poznámka
E-mailová adresa *
Souhlas se zpracováním osobních údajů
*
Uživatel souhlasí ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů s tím, aby společnost Neticho, z. s. zpracovávala a používala osobní údaje uživatele, a to pouze e-mailovou adresu a všechny další poskytnuté osobní údaje od okamžiku odeslání této online žádosti, za účelem registru zájemců o účast na výzkumech a studích. Osobní údaje uživatele mohou být z databáze vymazány na základě žádosti uživatele odeslané na adresu neticho@neticho.cz.

Uživatel tímto potvrzuje, že byl společností Neticho, z. s. poučen o tom, že poskytnutí výše uvedených osobních údajů je dobrovolné a že tento souhlas může kdykoli odvolat, jakož i o (i) právu uživatele na přístup k osobním údajům, (ii) právu na opravu osobních údajů, (iii) právu požadovat od správce osobních údajů vysvětlení v případě podezření, že ke zpracování osobních údajů dochází v rozporu s ochranou soukromého a osobního života uživatele nebo v rozporu se zákonem, (iv) právu požadovat odstranění protiprávního stavu, zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací osobních údajů, a (v) právu obrátit se v případě uvedeného podezření či odmítnutí odstranění uvedeného protiprávního stavu na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Neticho, z. s.. Report Abuse