Dotazník pro zájemce o novou ScioŠkolu - okres Mělník
Vážení rodiče,

společnost Scio zvažuje založení dalších ScioŠkol pro rok 2017 i další roky. Na základě Vašich předchozích ohlasů jsme zatím vytipovali také Mělník, případně okolí. Chtěli bychom získat prostřednictvím tohoto dotazníku více infomací. Vyplněním odpovědí nám velice pomůžete s naším záměrem vytvořit síť škol, v kterých respektujeme individualitu dětí a snažíme se aplikovat principy svobodného vzdělávání. Více o našem pohledu na školy najdete na našich stránkách: www.scioskoly.cz.
Další lokality, které jsou v jednání, budeme zveřejňovat tké na našem Facebooku ScioŠkoly.

Máte-li nějaké otázky, můžete nám psát na scioskola@scio.cz.

Předem děkujeme za vyplnění našeho dotazníku!

Lucie Macášková Hejbalová, projekt ScioŠkoly

Myslíte si, že je ve Vašem městě dostatečná nabídka alternativních základních škol?
Chtěli byste své děti dát do ScioŠkoly?
Odkud jste?
Kolik dětí chcete dát do ScioŠkoly?
V jakém ročníku bude Vaše dítě ve školním roce 2017/18
Naše školné vyplývá z nákladů na provoz školy (nejvíce z nájemného). Nejnižší možné školné v návaznosti na pronájem budovy je 4000 Kč/měsíc. Může být ale i vyšší. Jaká maximální měsíční výše školného je pro Vás přijatelná? *
Required
Pokud nám napíšete email, budeme Vás informovat o vývoji ScioŠkol ve Vašem městě.
Your answer
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Údaje jsou důvěrné podle zákona č. 256/1992 Sb., o ochraně osobních údajů v informačních systémech, zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.
2. Pokud byste se do Scioškoly nedostali, máte zájem o nějakou jinou formu odpoledního vzdělávání v duchu Scioškoly? Např. ScioKroužky, OdpoledníScioškolu, Víkendové expedice, ScioDružinu.
Souhlasím se zasláním informací o dalších aktivitách *
Potvrzuji, že souhlasím se zasíláním obchodních sdělení týkajících se rozvojových programů pro děti a rodiče ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.
Máte pro nás nějaký vzkaz? Tady jej můžete vepsat. V případě dotazů nám napište na scioskoly@scio.cz, rychleji Vám odpovíme.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Scio škola - základní škola, s.r.o.. Report Abuse - Terms of Service