Китай - шлях до модернізації: минуле, сучасність, перспективи
Регіональний центр наукових досліджень запрошує містян на "Історичний лекторій", який відбудеться у п'ятницю, 1-го вересня і почнеться о 14.00 у приміщенні освітньо-культурного простору "Гончаренко центр".

На зустрічі лектор Сергій Мілютін розкриє тему "Китай - шлях до модернізації: минуле, сучасність, перспективи". Ви зможете поставити питання про те, як китайцям вдалося так стрімко модернізуватися та стати чи не найзаможнішою сучасною нацією, які ментальні риси уможливили цей процес та підняти інші важливі теми.

Щоб завітати на лекцію, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://7xro.short.gy/8rHJPx - і без зайвих нагадувань чи запрошень приходьте у зазначений день і час за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер".

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop  та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop  або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop 

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки. Зверніть на це увагу! 

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко. Слідкуйте за його діяльністю у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть, будь ласка, ваше прізвище, ім‘я та по батькові, щоб ми знали, як до вас звертатися *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад:  .0508849716, щоб ми могли попередити вас у разі відміни заходу
Напишіть ваш день, місяць і рік народження, будь ласка
*
На цю зустріч запрошуються повнолітні люди віком 18+, тож вказуйте і рік народження будь ласка теж
Подаючи цю заявку, я розумію, що перебувати у Гончаренко центрі під впливом алкоголю чи наркотичних речовин, а також зі зброєю, якщо я не виконую у цей момент службові повноваження як військовий чи правоохоронець, заборонено. У разі, якщо адміністрація центру має підозри щодо того, що я у стані алкогольного чи наркотичного сп‘яніння, я погоджуюся покинути простір.
*
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy