Zapisy na XXI Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Torunia

Od ponad dwóch dekad Toruńskie Stowarzyszenie Żużlowe organizuje Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Torunia. Impreza posiada zatem bogatą historię i rok rocznie cieszy się sporym zainteresowaniem. Klub od lat traktuje te zawody jako okazję do wyłowienia utalentowanych zawodników, którzy w przyszłości wystartują w barwach TSŻ-u.

Podczas XXI Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Torunia zostaną wyłonieni najlepsi zawodnicy grodu Kopernika w, aż czterech kategoriach. O 13:30 na starcie staną najmłodsi zawodnicy do 10 roku życia. Tu zawodnicy jeździć mogą na tradycyjnych rowerach (rowery górskie, bmx itd.) pod warunkiem, że nie będą w trakcie biegu używać hamulców i przerzutek. Jednak mimo tego klub zapewnia najmłodszym śmiałkom rowery, kaski i rękawice.

Półtorej godziny później, bo o 15:00 w szramki staną juniorzy, czyli zawodnicy do 18 roku życia. W przypadku tej kategorii zawodnicy, nie trenujący na co dzień również mogą spróbować swoich sił. O 16:30 dojdzie do walki w koronnej wręcz kategorii, czyli wśród amatorów. Wówczas na torze przy Bielańskiej 66 rywalizować będą byli speedrowerzyści, osoby ścigające się kiedyś w lidze miejskiej oraz zupełni nowicjusze, którzy niejednokrotnie tworzyli interesujące widowisko.
O godzinie 17:30 zupełna nowość na toruńskim rynku speedrowera - Mistrzostwa Pań.

Zwieńczeniem tego dnia o 19:00 będą Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Torunia w kategorii Open, czyli wśród zawodników na co dzień startujących w lidze oraz profesjonalnych zawodach. Zapisy odbywają się internetowo pod tym adresem oraz w dniu zawodów do 30 minut przed startem zawodów w danej kategorii.

FAQ Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Torunia

1. Co trzeba zabrać?
Długie spodnie, długą koszulkę lub bluzę, obuwie sportowe oraz napój. Dobrze również posiadać swój kask oraz rękawiczki.

2. Co z rowerami?
Rowery zapewnia klub, jednak w przypadku najmłodszych zawodników mogą oni posiadać swoje własne rowery. Pod warunkiem, że nie będą korzystać z hamulców i przerzutek.

3. Ilu będzie zawodników?
To zależy tylko i wyłącznie od Was.

4. Jak szybko pojawić się na torze?
Ze względu na przygotowanie programu zawodów oraz losowanie numerów startowych prosimy, aby uczestnicy potwierdzili swój udział do 30 minut przed zawodami (w przypadku kategorii do lat 10 – 13:00, do lat 18 – 14:30, amatorzy – 16:00, panie - 17:00, open – 18:30). W przypadku zdarzeń losowych prosimy o kontakt.

Co? - XXI Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Torunia w speedrowerze
Gdzie? - Toruń ul. Bielańska 66 (teren Motoparku)
Kiedy? - 15.08.2020
Harmonogram:
13:30 – do lat 10 (rocznik 2010 włącznie)
15:00 – do lat 18 (rocznik 2002 wlącznie)
16:30 – amatorzy
17:30 – Panie
19:00 – open (dla zawodników startujących w oficjalnych zawodach)

Email address *
Imię i nazwisko uczestnika *
Impreza w której zawodnik chce brać udział *
Required
Rocznik uczestnika
Masz jakieś pytania do nas?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy