Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2019/20: formularz rejestracji uczestników
Możesz zarejestrować się jako uczestnik, jeśli Twoja szkoła została już zarejestrowana w programie Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2019/2020. Pamiętaj, że pełna rejestracja szkoły następuje dopiero w momencie zaksięgowania opłaty wpisowej i dopiero wtedy szkoła pojawi się w tym formularzu.

Do programu muszą zgłosić się przynajmniej 4 osoby ze szkoły: dyrektor (lub wicedyrektor), szkolny koordynator (wyłoniony spośród nauczycieli) oraz przynajmniej dwóch nauczycieli lub nauczyciel i pracownik szkoły. Ze szkoły może zgłosić się więcej uczestników niż minimalnie wymaganych czterech.

UWAGA: podanie danych dyrektora i koordynatora podczas zgłaszania szkoły do programu nie jest jednoznaczne z ich rejestracją do programu.

Na adres mailowy podany w formularzu, w ciągu 5 dni roboczych zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem rejestracji do programu oraz informacją jak ustawić hasło do konta. Logowanie na platformie programu będzie możliwe dopiero po otrzymania powyższego maila.
Dane szkoły
Na liście poniżej znajdziesz szkoły, które zarejestrowały się do programu i otrzymały informację o zaksięgowaniu opłaty wpisowej. Jeżeli mimo tego Twojej szkoły nie ma na liście, skontaktuj się z nami, pisząc na adres szk2.0@szkolazklasa.org.pl.
Wybierz z listy szkołę, w której będziesz uczestnikiem programu [szkoły uszeregowane są alfabetycznie po nazwie miejscowości]: *
Dane uczestnika/uczestniczki w wybranej szkole
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Adres email *
UWAGA! Konto uczestnika na platformie powiązane jest z adresem mailowym danej osoby. Każdy uczestnik, rejestrując się, musi podać inny (osobisty) adres mailowy. Na adres mailowy podany w formularzu, w ciągu 5 dni roboczych zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem rejestracji do programu oraz informacją, jak ustawić hasło do konta. Logowanie na platformie programu będzie możliwe dopiero po otrzymania powyższego maila.
Your answer
Powtórz adres email *
Your answer
Funkcja w programie (od niej/nich będą zależały Twoje zadania) *
UWAGA! Jedna osoba może pełnić tylko jedną funkcję w programie.
Poziom edukacyjny, na którym uczysz *
Required
Przedmiot, którego uczysz *
Przedmiot dodatkowy, którego uczysz *
Ankieta
Czy brałeś/aś udział w innych edycjach Szkołą z Klasą 2.0? *
Jeżeli brałeś/aś udział w więcej niż jednej edycji programu, zaznacz wszystkie odpowiednie edycje.
Required
Czy brałeś/brałaś/bierzesz udział w innych programach Fundacji Szkoła z Klasą? *
Jeśli tak, to w jakim programie/ach?
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Szkoła z Klasą. Report Abuse