16. FORMAČNĚ VZDĚLÁVACÍ SETKÁNÍ NEMOCNIČNÍCH KAPLANŮ A DOBROVOLNÍKŮ V PASTORAČNÍ PÉČI VE ZDRAVOTNICKÝCH A SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Děkujeme za Váš zájem o účast na setkání. Věnujte prosím pozornost následujícím informacím:

Přihlášení proběhne po příchodu platby (500,- Kč) na účet KANKu - Číslo účtu: FIO BANKA 110218588/2010. Variabilní symbol → slouží k identifikaci platby: 113. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení → slouží k identifikaci plátce. Přihlášení je závazné a platba je nevratná. V případě neúčasti je možno poslat za sebe náhradu. Uzavírka přihlášek je 11. 9. 2021!
Prosíme především o výběr dvou témat workshopů ze 4 navrhovaných témat uvedených v programu každý den, tj. pondělí a úterý. Dále objednání stravy na konkrétní dny. Ubytování je třeba objednat ve sdílené tabulce (viz odkaz zde:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1O-iON2ikrYYr3XStzrq-oLsIJlYhYLrZEUQzxrw6uOQ/edit?usp=sharing).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vaše jméno, příjmení, titul: *
Telefon: *
Pracuji jako: *
Jsem členem: *
Vyberte svou účast na odpoledním tematickém setkání - středa 30. 9. (vyberte 2 témata) *
Required
Vyberte svou účast na odpoledním tematickém setkání - čtvrtek 1. 10. (vyberte 2 témata) *
Required
Ubytování (Stojanov Velehrad). Vyberte jednu ze čtyř nabízených variant - při objednání 2lůžkového apartmánu nebo 2lůžkového pokoje uveďte, s kým si přejete ubytovat.
Které dny si přeji být ubytován:
Stravování (zatrhněte dle vaší přítomnosti na konferenci):
Požaduji zajistit dietní stravu?
Clear selection
Souhlasím s tím, že se v rámci fotografické dokumentace konference mohu objevit na některé z hromadných fotografií. Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souvislosti s pořádáním této konference. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a mateřská škola v Prostějově. Report Abuse